Chystaný high-end MSI 890FX-GD70 spatřen

Chystaný high-end MSI 890FX-GD70 spatřen
, , aktualita
Ve druhém kvartálu příštího roku se chystá společnost AMD představit novou platformu Leo, která je následníkem platformy Dragon. Součástí této platformy je šestijádrový procesor Phenom II X6, který je také nazýván Thuban. Dále se k této...
K oblíbeným
reklama
Ve druhém kvartálu příštího roku se chystá společnost AMD představit novou platformu Leo, která je následníkem platformy Dragon. Součástí této platformy je šestijádrový procesor Phenom II X6, který je také nazýván Thuban. Dále se k této platformě pojí nový čipset AMD 890FX, který je složen ze severního můstku RD890 a jižního můstku SB850.A právě na tomto novém čipsetu AMD 890FX postavila společnost MSI novou high-endovou základní desku 890FX-GD70. Deska nabídne socket AM3, čtyři DD3 sloty, šest PCI-E x16 slotů pro CrossFireX zapojení a šest SATA 6 Gbps portů. Na desce budou přichystané tři tlačítka pro zapnutí desky, reset a přetaktování. Samozřejmostí je již gigabitový Ethernet, 7.1kanálové audio, eSATA a FireWire. Díky NEC řadiči deska poskytne i USB 6 Gbps.

Cena MSI 890FX-GD70 není zatím známa, ale mezi levné rozhodně patřit nebude, jedná se přeci jen o high-end.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
G.Skill uvádí svou speciální počítačovou skříň Z5i pro Mini ITX G.Skill uvádí svou speciální počítačovou skříň Z5i pro Mini ITX
Společnost G.Skill známe spíše jako výrobce paměťových produktů, ale nyní tu máme její počítačovou skříň Z5i, která má pětihrannou základnu a určena je pro herní sestavy založené na základní desce Mini ITX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft uznal problémy s rozmazaným textem nového taskbaru Microsoft uznal problémy s rozmazaným textem nového taskbaru
Nejviditelnější změnou v systému Windows 10 v poslední době je nová funkce zvaná Novinky a zájmy, která se zobrazuje na hlavním panelu vpravo u minimalizovaných ikonek. Ukázalo se, že text se v řadě případů nezobrazuje ostře.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate s WD kvůli Chia zvýší produkci pevných disků Seagate s WD kvůli Chia zvýší produkci pevných disků
Kapacita sítě kryptoměny Chia prudce roste a přirozeně se tím zvyšuje poptávka především po pevných discích. Společnosti Seagate a Western Digital se na ni rozhodly zareagovat, a to navýšením své produkce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cyberpunk 2077 se vrací do obchodu PlayStation Store Cyberpunk 2077 se vrací do obchodu PlayStation Store
Nakonec to trvalo půl roku, ale hra Cyberpunk 2077 se přece jen vrací do nabídky obchodu PlayStation Store. Sony se totiž dříve rozhodlo k nebývalému kroku, a sice odstranit nový očekávaný AAA titul z nabídky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny grafických karet se pomalu začínají snižovat Ceny grafických karet se pomalu začínají snižovat
Dobrá zpráva přichází ze zahraničí, a to konkrétně na základě údajů ze serveru eBay. Na něm prodávané grafické karty začaly v řadě případů zlevňovat, i když mají samozřejmě zatím stále ještě daleko k doporučeným částkám. A co ceny na našem trhu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů