reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Cloud Computing Conference čeká již třetí ročník

, , aktualita
Cloud Computing Conference čeká již třetí ročník
Ve středu 2. listopadu odstartuje již třetí ročník Cloud Computing Conference, a to v kongresovém centru U Hájků v Praze. Opět zde budou prezentovány novinky na trhu cloudových technologií, probírat se bude jejich efektivní nasazení u společností...
Cloud Computing Conference čeká již třetí ročník
Ve středu 2. listopadu odstartuje již třetí ročník Cloud Computing Conference, a to v kongresovém centru U Hájků v Praze. Opět zde budou prezentovány novinky na trhu cloudových technologií, probírat se bude jejich efektivní nasazení u společností pro zvýšení konkurenceschopnosti a účastníci se také budou moci prakticky podívat na cloud a správu příslušné infrastruktury v každodenní praxi firem.

Konference se zúčastní známé společnosti, přičemž generálním partnerem je Hewlett-Packard a hlavními partnery pak APC by Schneider, Avnet, Cisco Systems, EMC Czech Republic, Hitachi Data Systems, Microsoft, NetApp, Veeam Software a VMware. Dále se zájemci budou moci setkat se zástupci partnerských společností Asseco Solutions, GTS Czech, K2 atmitec, Perspia, SGI (SILICON GRAPHICS) a T-Systems.

Samotný program pak zahájí JuDr. Lukáš Jansa s informacemi o právních aspektech Cloud Computingu, pak si vezme slovo zástupce společnosti HP, který představí její řešení pro poskytování dynamických a automatizovaných služeb. Následně bude program rozdělen do dvou konferenčních sálů, přičemž jeden se zaměří na datová centra a druhý na cloudové služby. Více na stránkách konference (viz zdroj).

Zdroj: TZ CCC
reklama
reklama
reklama