www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Cloud Computing Conference proběhne příští středu

Cloud Computing Conference proběhne příští středu
, , aktualita
Již na příští středu se chystá Cloud Computing Conference, která se bude věnovat především virtualizaci a cloudovým technologiím. Případní návštěvníci se mohou registrovat až do 1. listopadu 2011 a těšit se mohou na nabitý program, jehož...
K oblíbeným
reklama
Již na příští středu se chystá Cloud Computing Conference, která se bude věnovat především virtualizaci a cloudovým technologiím. Případní návštěvníci se mohou registrovat až do 1. listopadu 2011 a těšit se mohou na nabitý program, jehož tématy budou datová centra, bezpečnostní a právní aspekty cloudu, správa hybridního virtualizovaného prostředí po ERP, atd. Krom toho byla slíbena i zajímavá výstavní sekce.

Cloud Computing Conference se zúčastní společnosti Hewlett-Packard, APC by Schneider, Avnet, Hitachi, Microsoft, Veeam či Abacus, kteří také věnovali ceny do losování návštěvnické ankety. Bude to například externí disk od HP pro zálohování, počítačové myši nebo jakostní vína. Deset zákazníků získá navíc voucher na právní služby v oblasti softwarového práva v hodnotě 5000 Kč.

Konference proběhne 2. listopadu v kongresovém centru U Hájků v Praze.

Zdroj: TZ CCC
reklama
Nejnovější články
Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce
Bloomberg zpovídal tchaj-wanské firmy zabývající se výrobou počítačových čipů či jejich využitím ve vlastních produktech a dle nich může aktuální nedostatek přetrvat i do hloubi roku 2022. Problémů je celá řada.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen
Ještě zbývá zjistit, jak přesně nová funkce v BIOSu počítačů s procesory Rocket Lake-S od Intelu funguje, ale je zřejmé, že bude víceméně odpovídat nastavení taktu sběrnice Infinity Fabric v procesorech Ryzen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GALAX RTX 3090 HOF: karta s displejem a 1000W BIOSem GALAX RTX 3090 HOF: karta s displejem a 1000W BIOSem
Na bílém PCB je postavena nová karta GALAX GeForce RTX 3090 HOF, která představuje hi-endové provedení hi-endové grafiky. Jednak je vybavena svým vlastním displejem, který poslouží pro její monitorování, ale pak je tu i 1000W BIOS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Starship SN10 zvládl přistání, poté ovšem přesto explodoval Starship SN10 zvládl přistání, poté ovšem přesto explodoval
Prototyp Starship SN10 konečně zvládl to, co se jeho předchůdcům nepovedlo. Dokázal přistát ve vzpřímené poloze, ovšem přistání to bylo přesto poněkud tvrdé a s plameny na jedné straně lodi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD FidelityFX Super Resolution: kdy přijde odpověď na DLSS 2.0? AMD FidelityFX Super Resolution: kdy přijde odpověď na DLSS 2.0?
Společnost AMD je zřetelně pozadu oproti NVIDII, pokud jde o využití ray tracingu a AI upscalingu, což je v dnešní době v podstatě nerozlučná dvojka. Příslušný hardware je sice tu, ale čeká se na jeho využití. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek