reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

CM Storm má klávesnici Trigger pro "extrémní hráče"

, , aktualita
CM Storm má klávesnici Trigger pro "extrémní hráče"
Společnost Cooler Master a její CM Storm se v těchto dnech pustila do klávesnic, jak ukazuje aktualita o nových mechanických modelech a také o klávesnici Trigger, která je dle slov výrobce určena pro extrémní hráče. Těm ale musí stačit pět...
CM Storm má klávesnici Trigger pro "extrémní hráče"
Společnost Cooler Master a její CM Storm se v těchto dnech pustila do klávesnic, jak ukazuje aktualita o nových mechanických modelech a také o klávesnici Trigger, která je dle slov výrobce určena pro extrémní hráče. Těm ale musí stačit pět programovatelných makro kláves s možností tvorby profilů uložitelných do palubní 64kB paměti. Najednou pak bude možné stisknout 6 kláves, aby je klávesnice zaznamenala (známá funkce Anti-Ghosting). A krom toho jsou tu i ovladače multimédií.

Ke klávesnici Trigger opatřené měkkým gumovým povrchem dostaneme také oddělitelnou podložku pod zápěstí, připojení zajistí rozhraní USB 2.0 s pletenou bužírkou kabelu a pozlátkem v podobě pokovení 14karátovým zlatem.

Nezapomnělo se ani na podsvícení, a to buď všech kláves pomocí červených LED a pak je možné nechat podsvícené jen klávesy WASD a směrové šipky a nakonec lze zapnout i tzv. breathing mód, čili pomalé pohasínání a rozsvícení diod. Stejně jako zmíněná nová řada mechanických modelů i Trigger dostane mechanická tlačítka Cherry MX ve verzi Black s "lineární hmatovou odezvou".

Rozměry nového modelu jsou 475 x 162 x 25 mm, hmotnost 1260 g, její součástí bude také dvouportový USB hub a přepínač Storm Tactics pro deaktivaci klávesy Windows.

CM Storm Trigger bude od konce tohoto měsíce k dispozici za cenu 130 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
reklama
reklama