CM Storm uvádí herní skříň Trooper

CM Storm uvádí herní skříň Trooper
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila novou skříň Trooper značmy CM Storm. Tato novinka nám nabídne moderní prvky, jako je ovladač otáček ventilátorů, madlo nahoře, dokovací stanici pro 2,5" pevné disky a SSD (fce Hot-Swap) a dvě modulární...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si připravila novou skříň Trooper značmy CM Storm. Tato novinka nám nabídne moderní prvky, jako je ovladač otáček ventilátorů, madlo nahoře, dokovací stanici pro 2,5" pevné disky a SSD (fce Hot-Swap) a dvě modulární šachty pro pevné disky. Skříň bude k dispozici v černém provedení.Její rozměry jsou 250 x 605,6 x 578,5 mm, hmotnost 14,4 kg a skládá se z plechu SECC, perforovaného plechu a plastu. Dovnitř můžeme naládovat základní desky formátů Micro-ATX, ATX, XL-ATX, dále až devět 5,25" zařízení, nebo namísto nich až 8 pevných disků a dokonce až třináct SSD.Počet slotů je 9+1, takže je jasné, že jde o opravdu prostornou skříň, do níž se vejde až 186 mm vysoký chladič procesoru a až 322mm dlouhé grafické karty. Přední panel nabádne dva porty USB 3.0, stejně tak USB 2.0, eSATA a audio.A nakonec chlazení. Vepředu najdeme 120mm ventilátor s LED a otáčkami 1200 RPM (17 dBA), dále vrchní ventilátor velikosti 200 mm (1000 RPM a 23 dBA), zadní 140mm kousek (1200 RPM, 19 dBA) a pak tu jsou dvě spodní i boční pozice pro 120mm ventilátory.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Kolik stála Epic Games exkluzivní nabídka hry Control? Kolik stála Epic Games exkluzivní nabídka hry Control?
Je naprosto jasné, že pokud autoři her kývnou společnosti Epic na to, aby jejich hra byla po jistou dobu nabízena exkluzivně pouze na Epic Games Store, nedělají to z čiré přízně. Nyní se dostalo na povrch i jedno číslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu
Windows 10 Xbox Game Bar je již dávno nedílnou součástí daného operačního systému a má uživatelům nabízet užitečné funkce spojené s hrami. Nyní se konečně dostalo i na čítač snímků za sekundu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY
Občas se podíváme na to, jak se procesory x86 prodávají u našich sousedů. Jde o jednoho z největších německých maloobchodních prodejců, a sice MindFactory, který si vede své statistiky. A právě o nich bude řeč. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc
AMD má nepopiratelné problémy s uspokojením poptávky po nových 7nm procesorech, ovšem že by se to týkalo i grafických karet s čipy Navi, to nelze říci. Brzy by jejich řady přitom měly rozšířit nové modely s Navi 12 i Navi 14. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware
Blíží se vypuštění "měkkého restartu" série Call of Duty: Modern Warfare, takže přesně takto pojmenovaná novinka přijde na trh ke konci října. Ovšem je tu také betatestování a zvláště toho se týkají zveřejněné hardwarové požadavky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek