www.svethardware.cz
>
>
>

Coinbase brzy zavede platformu pro prodej NFT

Coinbase brzy zavede platformu pro prodej NFT
, , aktualita
Kryptoměnová platforma Coinbase chce v blízké době rozšířit svou působnost i na trh s NFT (Non-Fungible Token). Ty vychází z chytrých kontraktů, které podporují některé kryptoměny, jako je např. Ethereum.
K oblíbeným
reklama
NFT (Non-Fungible Token) jsou relativně novým konceptem prodejem digitálních děl nejrůznějšího charakteru. Založeny jsou na tzv. chytrých kontraktech, které podporuje např. kryptoměna Ethereum, ale není zdaleka jediná. Proto ani nepřekvapí, že nové peer-to-peer tržiště s NFT chce představit jedna z kryptoměnových platforem, společnost Coinbase. Ta říká, že NFT sice otřásá uměleckým světem a otevírá nové cesty kreativitě a vlastnictví děl, nicméně to už neplatí o způsobu provedení systémů, kde je lze vyhledávat, vkládat, prodávat a kupovat.
 
Coinbase NFT
 
Coinbase tak pracuje na rozhraní, které bude uživatelsky přívětivé s prvky ze sociálních sítí pro snazší konverzaci i objevování nových děl. Prozatím ale ještě tržiště nebylo spuštěno a je možné se akorát zapsat na čekací listinu. Připomeňme, že tržiště s NFT už mají konkurenční společnosti FTX nebo Binance.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NordicTrack znemožnil zákazníkům instalovat si aplikace na běžecké pásy NordicTrack znemožnil zákazníkům instalovat si aplikace na běžecké pásy
Začali prodávat zákazníkům chytré běžecké pásy za tisíce dolarů, ale ti si na ně začali instalovat aplikace dle libosti. Reakce firmy NordicTrack nebyla zrovna přívětivá, na řadu přišla aktualizace, která to zákazníkům znemožnila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hrozba zavlečení cizích organismů na Zemi je dle výzkumníků reálná Hrozba zavlečení cizích organismů na Zemi je dle výzkumníků reálná
Nemusíme si představovat rovnou zuby, drápy a náramenní laserový kanón, ale spíše mikroorganismy, které není radno podceňovat. Těm se věnuje nová studie, která se týká "biologické invaze" z vesmíru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
GeForce Lovelace mají být alespoň o 10 % dražší, bude to ale vůbec vadit? GeForce Lovelace mají být alespoň o 10 % dražší, bude to ale vůbec vadit?
Dle informací z čínského serveru MyDrivers chce NVIDIA zdražit karty v příští generaci zvané Ada Lovelace, čili půjde o GeForce RTX 4000. Je ale otázka, zda to vůbec bude vadit, respektive zda to bude znát na výsledných cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sapphire GPRO X080 a X060: moderní Navi 20 jen pro těžbu Sapphire GPRO X080 a X060: moderní Navi 20 jen pro těžbu
Nyní už víme, že třetí vlna těžby kryptoměn na grafických kartách už nebude tak pomíjivá jako předchozí dvě, ačkoliv se to mohlo zdát ihned poté, co přišel pád během letošního května. Firmy tak nepřekvapivě reagují. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC svěří jiným firmám své méně výdělečné pokročilé technologie pouzdření TSMC svěří jiným firmám své méně výdělečné pokročilé technologie pouzdření
Společnost TSMC se dle Digitimes rozhodla oslovit jiné firmy a svěřit jim své technologie, které se řadí mezi CoWoS. Nejde však samozřejmě o všechny příslušné moderní způsoby pouzdření, kterými TSMC disponuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek