reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Compro VideoMate T750: další duální TV tuner

27.9.2006, Milan Šurkala, aktualita
Compro VideoMate T750: další duální TV tuner
Společnost Compro Technology uvedla nový duální digital/analog TV tuner VideoMate T750. Ten má dva digitální přijímače DVB-T, rovněž může přijímat analogový TV/FM signál. TV tuner tak umožní PC sledovat digitální i analogové televizní vysílání,...
Společnost Compro Technology uvedla nový duální digital/analog TV tuner VideoMate T750. Ten má dva digitální přijímače DVB-T, rovněž může přijímat analogový TV/FM signál. TV tuner tak umožní PC sledovat digitální i analogové televizní vysílání, zachytávat audio i video.K tuneru je dodáván software ComproDTV 3, který umožní digitální i analogové vysílání najednou, nabízí široké možnosti plánování nahrávání, přehrávání záznamů, zachytávání obrázků, podporu Transport Stream nahrávání, nastavování pořadí kanálů a mnoho dalších. Mezi nimi samozřejmě nastavení kontrastu, barev, jasu, TV formátů, atd.

Picture in/out Picture (PIP/POP) funkce vám umožní sledovat nejen televizi a záznam, ale najednou jedno hlavní vysílání, tři vedlejší a ještě k tomu jeden záznam. V jeden moment tak lze sledovat pět programů najednou, ale to asi těžko jen tak někdo zvládne.

V balení je dodáván ještě software ComproDVD 2, Ulead PhotoExplorer 8.5 SE a Ulead DVD MovieFactory 4 SE, samozřejmostí je také dálkové ovládání.

Zdroj: www.comprousa.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama