Cooler Master ATCS 840 – nostalgický case

Cooler Master ATCS 840 – nostalgický case
, , aktualita
Společnost Cooler Master vypouští na trh novou skříň v jednoduchém retro designu. Jedná se o model ATCS 840. Kromě hezkého designu má case vcelku moderní vnitřek plný vychytávek. Skříň ATCS 840 používá zajímavý systém na uchycení kabelů....
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master vypouští na trh novou skříň v jednoduchém retro designu. Jedná se o model ATCS 840.Kromě hezkého designu má case vcelku moderní vnitřek plný vychytávek. Skříň ATCS 840 používá zajímavý systém na uchycení kabelů. Ty jsou umístěny tak, aby nebránily proudění vzduchu ve skříni. Dále novinka od Cooler Master nabízí uchycení mechanik bez šroubků ale s antivibračními podložkami.Cooler Master ATCS 840 má také snadno vyjímatelný tray, na kterém je připevněna základní deska. Tento systém zajistí bezproblémový upgrade nejrůznějších komponent počítače. Zdroj se dá ve skříni připevnit jak klasicky nahoru, tak i dolu pod základní desku. V casu jsou dále namontované čtyři ventilátory. Jeden o průměru 230 mm nasává vzduch, tři jsou vyfukovací. Horní mají průměr 230 mm a zadní 120 mm. 230 mm velké ventilátory se točí rychlostí 700 RPM při hluku 19 dBA.

Nová skříň má rozměry 243 x 580 x 630 mm a váží pěkných 13 kg. Obsahuje 5 pozic pro 5,25“ mechaniky a 6 pro 3,5“.

Zdroj: ePrim
reklama
Nejnovější články
AMD ukončilo podporu karet Radeon 200, 300, Fury a dalších AMD ukončilo podporu karet Radeon 200, 300, Fury a dalších
Podobně jako se NVIDIA rozhodla nedávno ukončit podporu karet generace Kepler, AMD nyní končí s podporou Radeonů generací 200, 300, a to včetně jejich vrstevníků Fury. Učinilo tak přitom náhle už v rámci aktuální verze 21.6.1. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD vypustilo nové ovladače s podporou FidelityFX Super Resolution AMD vypustilo nové ovladače s podporou FidelityFX Super Resolution
AMD FidelityFX Super Resolution (FSR či FFSR) už je reálně nabízeno díky nově zveřejněným ovladačům Radeon Adrenalin 2020 21.6.1. Zájemci s podporovaným hardwarem si tak mohou vyzkoušet, co tato funkce nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další herní monitor s mini LED. AOC uvádí model AG274QXM Další herní monitor s mini LED. AOC uvádí model AG274QXM
Technologie mini LED je ve světě počítačových monitorů stále ještě raritou. Proto potěší, že po Asusu s takovým modelem přichází také AOC. Kombinuje úhlopříčku 27 palců s WQHD, DisplayHDR 1000 a 170 Hz.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Proč Betelgeuse pohasl? Astronomové ukazují na kombinaci dvou faktorů Proč Betelgeuse pohasl? Astronomové ukazují na kombinaci dvou faktorů
Hvězdný obr Betelgeuse by nám mohl připravit nebývalou nebeskou podívanou, kdyby přeci jen došlo k jeho brzké explozi. K té s největší pravděpodobností dojde, ovšem jen relativně brzy a zatím se můžeme zabývat dalšími projevy této hvězdy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Ryzen Embedded V3000: 6nm Zen 3, RDNA 2 a DDR5? AMD Ryzen Embedded V3000: 6nm Zen 3, RDNA 2 a DDR5?
Dle Patricka Schura by AMD mělo chystat vskutku zajímavou generaci APU Ryzen Embedded V3000, která přinese pokrok na všech frontách. Měla by dostat lepší procesorová jádra, grafickoui architekturu i podporu pamětí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář