Cooler Master HAF Stacker: stohování povoleno

Cooler Master HAF Stacker: stohování povoleno
, , aktualita
Cooler Master vyrazí na podzimní trh s novým typem skříně, který si soukromě pojmenoval jako "modtower". Spojuje tak rovněž dvě již zavedené řady HAF a Stacker v jednu sérii HAF Stacker, která svému označení udělá čest, neboť jednotlivé...
K oblíbeným
reklama
Cooler Master vyrazí na podzimní trh s novým typem skříně, který si soukromě pojmenoval jako "modtower". Spojuje tak rovněž dvě již zavedené řady HAF a Stacker v jednu sérii HAF Stacker, která svému označení udělá čest, neboť jednotlivé kusy opravdu budeme moci spojovat k sobě.

Prozatím to vypadá, že budeme mít v nové sérii tři základní stavebnáí kameny, a to malé HAF Stacker 915F a 915R pro Mini-ITX lišící se polohou napájecího zdroje a pak tu bude HAF Stacker 935 označený za Full Tower. Samostatné skříně by nebyly v podstatě ničím zvláštní, protože alespoň dle fotografií to vypadá, že nenabídnou nic nového, ale Cooler Master umožní je spojovat dohromady, a to třeba i ve třech kusech.

Pak je ale logické se ptát, zda půjde o něco více než o dvě či více sestavených skříní a bohužel to zatím vypadá, že nikoliv. Cooler Master mluví o samostaných jednotkách, které jsou spojeny speciálními držáky, jež si vypůjčil ze zbraňových systémů (Picatinny rail). A krom tohoto prvku tedy nové skříně asi nebudou zvláštní ničím jiným, ale nechme se překvapit.

Nová řada ještě nebyla oficiálně představena, takže dosud nejsou známy všechny podrobnosti a specifikace. S nimi by Cooler Master měl přijít v půlce října (viz zdroj) a celou sérii pak hodlá dostat na trh někdy v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře