reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Cooler Master má nový chladič i tři teplovodivé pasty

, , aktualita
Cooler Master má nový chladič i tři teplovodivé pasty
Společnost Cooler Master zařazuje do své nabídky nový procesorový chladič Hyper 412 Slim, který je vybaven dvěma tenkými ventilátory. Určen je především pro systémy se socketem LGA 2011, kde jeho tenké ventilátory zajistí, aby chladič nevadil...
Cooler Master má nový chladič i tři teplovodivé pasty
Společnost Cooler Master zařazuje do své nabídky nový procesorový chladič Hyper 412 Slim, který je vybaven dvěma tenkými ventilátory. Určen je především pro systémy se socketem LGA 2011, kde jeho tenké ventilátory zajistí, aby chladič nevadil v instalaci paměťových čipů po obou stranách socketu.

Chladič je jinak věžovitého typu a má heatpipe s přímým stykem s heatspreaderem procesoru, které jsou navíc umístěny tak, aby mezi nimi nevznikaly mezery (výrobce to nazývá Continuous Direct Contact). To samé nabídl i původní model Hyper 412S, který od nás za svůj výborný výkon získal ocenění Best of Test.

Specifikace hovoří o rozměrech 132 x 106 x 160 mm, hmotnosti 538 gramů (platí pro pasiv) a 15 mm tlusté 120mm ventilátory se otáčí v rozmezí 500 - 1600 RPM (PWM), tvoří průtok vzduchu 17,4 - 58,4 CFM a hluk 8 - 30 dBA. Chladič je možné nainstalovat na sockety LGA 2011 / 1366 / 1156 / 1155 / 775 a AMD Socket FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2. Cena nového chladiče je 40 euro s daní a dostupnost naplánována na červen.

K tomu ještě Cooler Master připravil tři nové teplovodivé pasty - IC Essential E1, IC Essential E2 a IC Value V1. Pasta IC Value V1 je bílá a má nejnižší tepelnou vodivost, IC Essential E1 je šedá a má střední "výkon", zatímco zlatá IC Essential E2 je zlatá a nejlepší z trojice. Všechny budou k dispozici také v červnu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama