reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Cooler Master nabídne novou mechanickou herní klávesnici

17.10.2012, Jan Vítek, aktualita
Cooler Master nabídne novou mechanickou herní klávesnici
Cooler Master si připravil další mechanickou herní klávesnici pod značkou CM Storm. Dostala označení QuickFire TK a jedná se o velmi střízlivě zpracovaný model s klasickým rozložením kláves. Vynikat má pevným tělem díky využití ocelového...
Cooler Master si připravil další mechanickou herní klávesnici pod značkou CM Storm. Dostala označení QuickFire TK a jedná se o velmi střízlivě zpracovaný model s klasickým rozložením kláves. Vynikat má pevným tělem díky využití ocelového plechu a také nabídne podsvícení všech kláves. Nenabídne ale žádné speciální klávesy vyhrazené pro makra.

Firma tuto novinku prezentuje jako alternativu ke QuickFire Rapid (recenze) pro ty, kteří se nehodlají rozloučit s numerickou klávesnicí. Dále tu nechybí N-Key Rollover (NKRO) i pro rozhraní USB, čili by neměl být problém se stiskem a rozpoznání stisku libovolného počtu kláves najednou.

Co se týče použitých tlačítek, tak nás nepřekvapí, že jde o Cherry MX. V nabídce bude více verzí tlačítek včetně Blue, Red a Black, přičemž barva jejich podsvícení bude shodná s jejich názvem (Black budou mít zřejmě bílé diody). A jako obvykle, dostupnost se bude lišit dle regionu, což se snad u nás zlepší, protože do této doby se k nám moc různých verzí nedostávalo, respektive to byla spíše jedna s Cherry MX Black.

Klávesnice bude k dispozici ještě do konce tohoto roku.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama