www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master nabídne novou řadu zdrojů Silent Pro Hybrid

Cooler Master nabídne novou řadu zdrojů Silent Pro Hybrid
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila novou řadu počítačových napájecích zdrojů Silent Pro Hybrid Series, které nabídnou výkon 850 W, 1050 W a 1300 W, modulární design a také modul do 5,25" šachty pro ovládání ventilátorů - svého a třech...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si připravila novou řadu počítačových napájecích zdrojů Silent Pro Hybrid Series, které nabídnou výkon 850 W, 1050 W a 1300 W, modulární design a také modul do 5,25" šachty pro ovládání ventilátorů - svého a třech dalších.

Slibují také více než 90% efektivitu zaštítěnou certifikací 80 Plus Gold, chlazení u nich zajistí 135mm ventilátor s ložisky Super Silent Hydraulic Bearings. U regulátorů otáček si uživatelé mohou vybrat mezi automatickým a ručním nastavením a zajímavé je, že ventilátor ve zdroji se může zcela vypnout, dokud odběr nepřesáhne 200 W, takže zdroj může pracovat i naprosto tiše.

Nové zdroje Silent Pro Hybrid Series mají také aktivní PFC, výhodou je i jedna výkonná +12 V větev a co se týče cen a dostupnosti, pak očekávat je můžeme v prosinci s cenami 200, 250 a 300 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář