www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master nabídne novou řadu zdrojů Silent Pro Hybrid

Cooler Master nabídne novou řadu zdrojů Silent Pro Hybrid
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila novou řadu počítačových napájecích zdrojů Silent Pro Hybrid Series, které nabídnou výkon 850 W, 1050 W a 1300 W, modulární design a také modul do 5,25" šachty pro ovládání ventilátorů - svého a třech...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si připravila novou řadu počítačových napájecích zdrojů Silent Pro Hybrid Series, které nabídnou výkon 850 W, 1050 W a 1300 W, modulární design a také modul do 5,25" šachty pro ovládání ventilátorů - svého a třech dalších.

Slibují také více než 90% efektivitu zaštítěnou certifikací 80 Plus Gold, chlazení u nich zajistí 135mm ventilátor s ložisky Super Silent Hydraulic Bearings. U regulátorů otáček si uživatelé mohou vybrat mezi automatickým a ručním nastavením a zajímavé je, že ventilátor ve zdroji se může zcela vypnout, dokud odběr nepřesáhne 200 W, takže zdroj může pracovat i naprosto tiše.

Nové zdroje Silent Pro Hybrid Series mají také aktivní PFC, výhodou je i jedna výkonná +12 V větev a co se týče cen a dostupnosti, pak očekávat je můžeme v prosinci s cenami 200, 250 a 300 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her
Společnost Valve byla už dříve donucena k tomu, aby umožnila hráčům vracet hry, které mají šanci si krátce vyzkoušet. Nyní se na ni ale z Francie valí další a potenciálně mnohem větší ohrožení tržeb, které se týká přeprodeje her. 
Včera, aktualita, Jan Vítek