reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Cooler Master nabízí skříň HAF-XB typu kostka

, , aktualita
Cooler Master nabízí skříň HAF-XB typu kostka
Od společnosti Cooler Master přichází na trh nová skříň HAF-XB, jejíž fotografie se objevily na serveru Benchmarkreviews a s nimi rovnou recenze (viz zdroj). Jedná se o skříň s rozměry 442 x 330 x 423 mm (Š x V x H) a podporou základních...
Cooler Master nabízí skříň HAF-XB typu kostka
Od společnosti Cooler Master přichází na trh nová skříň HAF-XB, jejíž fotografie se objevily na serveru Benchmarkreviews a s nimi rovnou recenze (viz zdroj). Jedná se o skříň s rozměry 442 x 330 x 423 mm (Š x V x H) a podporou základních desek ATX, Micro ATX a Mini ITX. Určena je tak pro naprosto běžné počítačové sestavy, pouze má sama o sobě netradiční provedení.

Pozice základní desky je zde v horní části nad odděleným místem pro pevné disky, mechaniky, SSD a napájecí zdroj. Komora s deskou a kartami tak může být přímo a efektivně profukována pomocí dvou předních ventilátorů, které budou vhánět vzduch mezi karty a na procesorový chladič. Horký vzduch pak může unikat přes vrchní panel s 200mm ventilátorem nebo zadní část skříně.

V horní komoře je i přes dvoupatrové uspořádání dostatek místa pro až 180 mm vysoké procesorové chladiče a 334 mm dlouhé grafické karty. Ke dvěma předním 120mm ventilátorů se zde přidá jeden zadní stejné velikosti. Dole pak máme dvě hot-swap pozice pro 3,5" SATA disky, které mohou být nahrazeny šesti 2,5" pozicemi. Pak tu jsou dvě 5,25" mechanikové šachty a vzadu dvě pozice pro 80mm ventilátory.

Cena této skříně je kolem 100 USD.

Zdroj: Benchmarkreview
reklama
reklama
reklama