Cooler Master přichází s herní skříní K380

Cooler Master přichází s herní skříní K380
, , aktualita
Cooler Master se rozhodl, že nabídne také nějaké levnější skříně pro herní sestavy, což v této době obvykle znamená, že si zákazník domů pořídí poloviční cedník. Na trh se tak dostává model K380 z K-Series, který je určen pro základní desky...
K oblíbeným
reklama
Cooler Master se rozhodl, že nabídne také nějaké levnější skříně pro herní sestavy, což v této době obvykle znamená, že si zákazník domů pořídí poloviční cedník. Na trh se tak dostává model K380 z K-Series, který je určen pro základní desky ATX a má rozměry 209 x 479 x 445 mm při hmotnosti 4,7 kg. Plechy SECC o tloušťce pouze 0,6 mm jsou tak jistotou.

Nová K380 se bezesporu inspirovala v řadě HAF, o čemž svědčí její přední panel i bočnice. Ta levá nabídne plexisklo s jednou ventilátorovou pozicí a pak tu jsou vepředu tři pozice pro 5,25" zařízení, dále dvě pro externí 3,5" zařízení a pět pro 3,5" interní zařízení, k nimž se dodává jeden adaptér pro dva 2,5" SSD. Interiér byl mimochodem zpracován velmi jednoduše, o čemž svědčí zpracování šachet.

O chlazení se zde postará přední 120mm ventilátor s červenými LED, zadní stejně velký, ale bez podsvícení a dále tu jsou vedle boční pozice také dvě nahoře a dole. Vrchní plastová nástavba může posloužit pro odkládání drobností a pak tu nechybí podpora USB 3.0 a HD audia.

Cena této makety skříní řady HAF bude kolem 80 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů