Cooler Master slaví 20 let a snižuje cenu dvou skříní

Cooler Master slaví 20 let a snižuje cenu dvou skříní
, , aktualita
Společnost Cooler Master letos slaví dvacet let své existence, za něž si vybudovala slušné renomé firmy, která dodává kvalitní počítačové skříně, zdroje, chladiče a další hardware. Krom toho už také zvládla zavést dvě nové značky - herní...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master letos slaví dvacet let své existence, za něž si vybudovala slušné renomé firmy, která dodává kvalitní počítačové skříně, zdroje, chladiče a další hardware. Krom toho už také zvládla zavést dvě nové značky - herní CM Storm a pak Choiix.

Při této příležitosti se Cooler Master rozhodl svým evropským zákazníkům přinést malý dárek v podobě snížené ceny skříně HAF 932 Advanced, kterou představila před necelým rokem a nižší bude také cena skříně HAF X.

HAF 932 Advanced se může pochlubit porty USB 3.0, podporou SSD a velkými ventilátory. Jeho cena bude do 18. února 139 euro, ale pak bude snížená na 119 euro. Stejně tak HAF X bude zlevněn o stejnou částku na 139 euro. Pokud tedy plánujete koupi jedné z těchto skříní, vyplatí se chvíli počkat.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí
Na univerzitě MIT vznikl nový typ optické čočky, kterou autoři označují za metačočku a uvádějí, že ta je schopna sama ostřit bez jakýchkoliv pohyblivých částí, které by ji dokázaly posouvat, naklánět či měnit její tvar. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT
V záplavě nových a nových herních monitorů se objevil také jeden čistokrevný pracant, a to model z rodiny Lenovo ThinkVision. Jedná se o P40w, který nabízí rozhraní Thunderbolt 4 a také technologii Intel AMT. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy? Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy?
V roce 1987 byla zaznamenána exploze supernovy, která dle názoru astronomů měla po sobě zanechat s největší pravděpodobností neutronovou hvězdu. A na její hledání se pak pochopitelně zaměřili. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou
GeForce Ampere hned po svém představení zaujaly zákazníky právě velice dobrým nárůstem výkonu oproti generaci Turing. Nyní přitom očekáváme model RTX 3060, který už byl otestován v 3DMarku a výsledky jsou poněkud rozpačité. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat CDPR minimalizuje škody, bojuje proti šíření ukradených dat
Studio CD Projekt Red se rozhodlo, že s lidmi, kteří ukradli jeho zdrojové kódy REDenginu i her jako Zaklínač 3 či Cyberpunk 2077, vyjednávat nebude. Nyní se přitom snaží bojovat s následky tohoto rozhodnutí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek