Cooler Master uvádí černo-bílou skříň CM 690 II Advanced

Cooler Master uvádí černo-bílou skříň CM 690 II Advanced
, , aktualita
Společnost Cooler Master si je samozřejmě vědoma, že nyní letí barvy a barevné kombinace, a tak si připravila novou skříň s označením CM 690 II Advanced Black & White Edition. Ta samozřejmě vychází ze základní verze, jež je s námi již dva...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si je samozřejmě vědoma, že nyní letí barvy a barevné kombinace, a tak si připravila novou skříň s označením CM 690 II Advanced Black & White Edition. Ta samozřejmě vychází ze základní verze, jež je s námi již dva roky.

Do nového modelu budeme moci nainstalovat až 10 ventilátorů, přičemž výrobce slibuje vylepšené chlazení s většími otvory pro průtok vzduchu. Do spodní či horní části (nebo snad do obou dvou) také můžeme vměstnat až 240 mm dlouhý radiátor vodního chlazení a pokud se rozhodneme využít klasické chlazení, pak se dovnitř vejde i procesorový chladič velikosti Hyper 612 PWM.

Pak nám tato novinka samozřejmě nabídne prachové filtry, porty USB 3.0 na vrchním panelu, za nimi dokovací stanici pro disk nebo SSD s rozhraním Serial ATA, prostor i pro dlouhé grafické karty typu Radeon HD 6990. Dle těchto informací by tedy tento model měl odpovídat skříní CM 690 II Advanced (USB 3.0 version), kterou Cooler Master představil v listopadu.

Na trh se CM 690 II Advanced Black & White dostane na začátku března s cenou 100 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek