www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master uvádí sérii zdrojů Silent Pro M2

Cooler Master uvádí sérii zdrojů Silent Pro M2
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila novou sérii počítačových zdrojů Silent Pro M2, které představují následovníky starších Silent Pro M. Vyrobeny byly prý tak, aby uspokojily nároky běžných i náročných uživatelů, což tedy bude samozřejmě...
reklama
Společnost Cooler Master si připravila novou sérii počítačových zdrojů Silent Pro M2, které představují následovníky starších Silent Pro M. Vyrobeny byly prý tak, aby uspokojily nároky běžných i náročných uživatelů, což tedy bude samozřejmě nejvíce záležet na výkonu. Ten se bude totiž pohybovat od 420 W do 1000 W.

Silent Pro M2 využívají jednu silnou +12V větev, jež u nejsilnějšího modelu dokáže dodat až 80 A proudu. Cooler Master také slibuje vyšší efektivitu a nové, lepší kondenzátory, jež se mají lépe vypořádat se náhlými nárůsty spotřeby a vůbec výkyvy. Získaly také certifikace RoHS a ERP 2010.

Pro chlazení se využije 135mm ventilátor s ložisky Hydraulic Dynamic Bearing slibujícími dlouhou životnost. Co se týče efektivity, pak až na dva nejsilnější modely, které dosáhly na 80 Plus Silver, mají všechny zdroje certifikaci 80 Plus Bronze, tedy o stupeň slabší. K dostání budou od března za tyto ceny:
  • Silent Pro M II 420 W - €79,90
  • Silent Pro M II 520 W - €89,90
  • Silent Pro M II 620 W - €99,90
  • Silent Pro M II 720 W - €114,90
  • Silent Pro M II 850 W - €149,90
  • Silent Pro M II 1000 W - €169,90

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek