Cooler Master uvádí skříň CM 690 II s USB 3.0

Cooler Master uvádí skříň CM 690 II s USB 3.0
, , aktualita
Počítačovou skříň Cooler Master CM 690 II Advanced jsme měli již minulý rok v recenzi, ze které si odnesla ocenění TREFA, takže jde o kus hardware, jenž si zaslouží zvýšenou pozornost. Nyní tento výrobce uvádí mírně vylepšenou verzi s označením...
K oblíbeným
reklama
Počítačovou skříň Cooler Master CM 690 II Advanced jsme měli již minulý rok v recenzi, ze které si odnesla ocenění TREFA, takže jde o kus hardware, jenž si zaslouží zvýšenou pozornost. Nyní tento výrobce uvádí mírně vylepšenou verzi s označením CM 690 II Advanced (USB 3.0 version), z čehož je jasné, že získáme konektory USB 3.0. Cooler Master však oznámil, že okamžitě začíná nabízet modely Advanced a Plus, jež se od sebe budou dle všeho lišit pouze v tom, že Advanced má vepředu dva USB 3.0 a Plus pouze jeden.

Cena byla oznámena pouze pro model Advanced, jenž přijde na 100 euro. Ten nám jinak nabídne dobře známé možnosti, jako je možnost instalace až 10 ventilátorů, 240 mm dlouhého radiátoru pro vodní chlazení, SSD s velikostí 2,5" i 1,8" a na všech vstupech pro vzduch jsou prý prachové filtry.

Dovnitř se pak vejde výkonný hardware včetně dlouhých karet AMD Radeon HD 6990 a vysoké procesorové chladiče, například Cooler Master Hyper 612 PWM.

Změny oproti předchozím verzím jsou tedy spíše jen kosmetické, ale co by měl Cooler Master na této skříni také měnit, že?

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů