reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Cooler Master uvádí skříň CM 690 II s USB 3.0

, , aktualita
Cooler Master uvádí skříň CM 690 II s USB 3.0
Počítačovou skříň Cooler Master CM 690 II Advanced jsme měli již minulý rok v recenzi, ze které si odnesla ocenění TREFA, takže jde o kus hardware, jenž si zaslouží zvýšenou pozornost. Nyní tento výrobce uvádí mírně vylepšenou verzi s označením...
Cooler Master uvádí skříň CM 690 II s USB 3.0
Počítačovou skříň Cooler Master CM 690 II Advanced jsme měli již minulý rok v recenzi, ze které si odnesla ocenění TREFA, takže jde o kus hardware, jenž si zaslouží zvýšenou pozornost. Nyní tento výrobce uvádí mírně vylepšenou verzi s označením CM 690 II Advanced (USB 3.0 version), z čehož je jasné, že získáme konektory USB 3.0. Cooler Master však oznámil, že okamžitě začíná nabízet modely Advanced a Plus, jež se od sebe budou dle všeho lišit pouze v tom, že Advanced má vepředu dva USB 3.0 a Plus pouze jeden.

Cena byla oznámena pouze pro model Advanced, jenž přijde na 100 euro. Ten nám jinak nabídne dobře známé možnosti, jako je možnost instalace až 10 ventilátorů, 240 mm dlouhého radiátoru pro vodní chlazení, SSD s velikostí 2,5" i 1,8" a na všech vstupech pro vzduch jsou prý prachové filtry.

Dovnitř se pak vejde výkonný hardware včetně dlouhých karet AMD Radeon HD 6990 a vysoké procesorové chladiče, například Cooler Master Hyper 612 PWM.

Změny oproti předchozím verzím jsou tedy spíše jen kosmetické, ale co by měl Cooler Master na této skříni také měnit, že?

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
reklama
reklama