Cooler Master uvádí ventilátory JetFlo 120

Cooler Master uvádí ventilátory JetFlo 120
, , aktualita
Společnost Cooler Master zařazuje do své nabídky nové ventilátory JetFlo 120, které slibují zaměření na výkon, styl a tichý provoz, přičemž onen styl mají zajistit především integrované LED. JetFlo jsou tak dle verze vybaveny červenými,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master zařazuje do své nabídky nové ventilátory JetFlo 120, které slibují zaměření na výkon, styl a tichý provoz, přičemž onen styl mají zajistit především integrované LED.

JetFlo jsou tak dle verze vybaveny červenými, modrými, bílými nebo naopak žádnými LED a jinak jsou všechny naprosto stejné. Otáčí se tedy v rozmezí 800 až 2000 RPM, přičemž to je řízeno pomocí PWM. Díky dvěma dodávaným adaptérům pak můžeme nastavit i fixní otáčky, a to 1600 RPM, nebo 1200 RPM.

Maximální průtok vzduchu zde činí 95 CFM, statický tlak potom až 2,72 mm vodního sloupce a hluk 36 dBA. Životnost těchto ventilátorů byla stanovena na 160000 hodin, a to především díky novým ložiskům typu POM (Polyoxymethelene).

Nové ventilátory JetFlo 120 budou k dispozici od poloviny tohoto měsíce za cenu kolem 15 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů