Core V21: HAF Stacker dle Thermaltake

Core V21: HAF Stacker dle Thermaltake
, , aktualita
Společnost Thermaltake si připravila vlastní skříň, kterou je možné v jednotlivých kusech vrstvit na sebe. Jedná se o model Core V21, který je určen pro sestavy založené na menších základních deskách Micro ATX.
K oblíbeným
reklama
Thermaltake Core V21 tak připomíná skříně Cooler Master HAF Stacker 935, ovšem s tím rozdílem, že Cooler Master nabízí tři různé modely, které je na sebe možné vrstvit, zatímco Thermaltake má pouze jeden. Jedná se o model typu Cube, do nějž můžeme instalovat desky Micro ATX a samozřejmě také Mini ITX. Můžeme si tak z více skříní vytvořit jednu vysokou, v níž budeme mít více systémů nebo jeden rozsáhlý. Limit zde v podstatě není žádný.

Thermaltake nám ovšem dá také na výběr, zda chceme mít základní desku umístěnou vertikálně nebo horizontálně, což má dle tiskové zprávy odrážet naši osobnost. Dále si tedy raději budeme všímat jen technických podrobností, dle nichž je možné desku z výchozí horizontální polohy umístit do vertikální vedle levé bočnice. Ta má na sobě sice plexisklo ale k dispozici by měla být i verze s průduchy, alespoň dle fotografií na webu výrobce.

Jednotlivé skříně také nemusíme využít pouze pro instalaci jednotlivých systémů, ale i pro rozšíření jednoho. Můžeme tak skrz více skříní umístit jeden až 600mm radiátor vodního chlazení, některou využít čistě pro instalaci pevných disků, mechanik či SSD, atd. Grafické karty mohou mít na délku až 350 mm a procesorový chladič na výšku až 185 mm.

Thermaltake Core V21 je tak dělaný především pro vodou chlazené počítače, na něž bylo myšleno především. Můžeme na něco takového ale klidně zapomenout a pořídit si samostatnou skříň, která má rozměry 336 x 320 x 424 mm a hmotnost 6,5 kg. Vybavena je předním 200mm ventilátorem s otáčkami 800 RPM a další 120mm nebo 140mm umožní nainstalovat dozadu, nahoru, dolů i do obou stran, pokud v nich ovšem není zrovna panel s plexisklem. Skříň není vybavena žádnou mechanikovou pozicí a pro pevné disky má tři odnímatelné šachty, jež se dají využít i pro 2,5" SSD, jež mají navíc tři vlastnmí pozice.

Více vám o této skříni prozradí stránky výrobce a především tamní galerie. O cenách a dostupnosti se však zatím nedozvíme nic.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek