www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair 4000D Airflow: skříň s opravdu vyřešenou správou kabeláže?

Corsair 4000D Airflow: skříň s opravdu vyřešenou správou kabeláže?
, , aktualita
Společnost Corsair si chystá skříň 4000D Airflow se zajímavým designem a vypadá to, že ta by mohla mít opravdu dobře vyřešený systém správy kabeláže a navíc ani nebude moc drahá. Amazon ji už zařadit do předprodeje s cenou 80 USD. 
K oblíbeným
reklama
Corsair 4000D Airflow ATX Mid-tower se ovšem na trh ještě nechystá, neboť Amazon US ji sice už nabízí v předprodeji, ovšem s tím, že první zákazníci se dočkají až po 15. září. Vypadá to přitom na vcelku běžnou skříň, ovšem se zajímavým designem a výběrem barev (barevných verzí ale bude víc). Zaujme už svým zpracováním předního panelu, což je ostatně část skříní, na které se výrobci v poslední době dokáží dost vyřádit. Zde máme panel plný trojúhelníkových průduchů, který skrývá tři přední ventilátory. 
 
 
Zasazen je v tmavějším rámu, přičemž výrobce mezi těmito částmi nechal prostor, kudy bude také moci dovnitř proudit vzduch. Dále to vypadá na vcelku běžné uspořádání s dolní pozicí zdroje v tunelu a s možností umístit grafickou kartu vertikálně (viz dvě další záslepky), aby se ukázala skrz boční okno v celé své kráse. K tomu ale bude zapotřebí prodlužovací kabel pro PCIe x16 a ten asi v rámci základní ceny nedostaneme, i když uvidíme. 
 
 
Na této skříni ale také zaujme to, jak je řešeno vedení kabeláže. Obvykle se totiž setkáme s tím, že k předním I/O portům vede takové množství kabelů, až je to ohyzdné ještě před tím, než jsme začali cokoliv instalovat. Zde ale vidíme jen dva tenké kabely a je otázka, zda ty opravdu budou stačit, anebo jde o menší podvod fotografa, aby výsledek vypadal lépe. 
 
Zaznamenat můžeme také pásky s logem Corsairu a nejspíše se suchými zipy plus jakési plastové vodicí drážky, v nichž budou kabely drženy. Pásky vypadají na to, že by mohly být dostatečně silné, ostatně často jsou k vidění jen tenké pásky, které nepoddajné kabely prostě nemají šanci udržet. Corsair tento systém nazývá RapidRoute a uvádí, že mezi trayem motherboardu a pravou bočnicí je 25mm mezera. Do té se ostatně musí případně vejít i dvě 2,5" SSD. 
 
Co se týče chlazení, máme tu místo pro tři přední 120mm ventilátory, nahoře to vypadá na dva 140mm ventilátory a vzadu jeden 120mm. I/O konektory čítají jeden USB 3.0, jeden USB 3.1 typ C, kombo audio jack, vypínač a reset. Celková hmotnost skříně je 7,8 kg a rozměry 453 x 230 x 466 mm. V základním balení dostaneme dva ventilátory Corsair AirGuide 120mm.
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita
Nejspíš jste si toho ani nevšimli, ale datový tok při přehrávání obsahu na Netflixu v posledních týdnech výrazně klesl – údajně v průměru o polovinu. Naopak kvalita videa měla utrpět zcela minimálně. Tento „zázrak“ umožnila dynamická optimalizace.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů