reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Corsair oficiálně představuje Obsidian Series 350D

, , aktualita
Corsair oficiálně představuje Obsidian Series 350D
Nedávno jsme se zmínili o tom, že si Corsair připravuje nový model skříně, a to Obsidian Series 350D. Netrvalo dlouho a tuto novinku představil sám výrobce oficiálně, takže se můžeme podívat na její technické parametry. Jedná se o skříň...
Corsair oficiálně představuje Obsidian Series 350D
Nedávno jsme se zmínili o tom, že si Corsair připravuje nový model skříně, a to Obsidian Series 350D. Netrvalo dlouho a tuto novinku představil sám výrobce oficiálně, takže se můžeme podívat na její technické parametry. Jedná se o skříň pro základní desky formátu Micro ATX, která přichází ve dvou verzích - s holou bočnicí a se zasazeným plexisklem.

Uvnitř je dostatek místa i pro dlouhé grafické karty, neboť disky jsou usazeny dole na úrovni napájecího zdroje, kde je šachta připravena pro dva kousky. Nahoře je zase plastový box pro SSD a ještě výše pak šachty pro mechaniky. Místa pro SSD mají být dle specifikací pouze dvě, i když dle fotografie to tedy vypadá spíše na tři.

Dále můžeme dovnitř instalovat až pět ventilátorů nebo také dva 240mm radiátory (nahoru i 280mm), což je na takto malou skříň slušné. Mezi ventilátory mohou patřit dva 120 či 140mm modely umístěné vepředu, pak stejně tolik nahoře a jeden 120mm vzadu, kde máme také celkem pět slotů pro karty,

Obsidian 350D také nezapomněl na dva porty USB 3.0 a audio a jeho celkové rozměry jsou 450 x 210 x 440 mm s hmotností 6 kg. Záruka byla stanovena na 2 roky.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama