reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0

, , aktualita
Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS. Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB,...
Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS.

Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB, 128 GB nebo rovnou 256 GB prostoru a dosahují přenosových rychlostí až 285 MB/s při čtení a 180 MB/s při zápisu. Vyrobeny jsou pak z hliníku a plastu a mají klasické tělo s krytkou konektoru na jedné straně a očkem pro poutko na straně druhé. Ceny byly stanoveny na 90, 126 a 250 USD.

Flash Voyager Mini USB 3.0 jsou přímo uzpůsobeny na to, aby mohly být hned připoutány na klíče, přičemž jejich tělo je v podstatě jen prodloužený konektor USB s délkou 32 mm. Výrobce u nich stejně jako u modelů Flash Voyager LS neudává přenosové rychlosti, takže můžeme tušit, že ty na nich nejsou to zajímavé.

Flash Voyager LS mají zaujmout především svým zpracováním, i když flash disk s otočnou krytkou konektoru, která tvoří jeho vnější plášť, není žádnou novinkou. K dispozici budou stejně jako v případě malých Voyager Mini verze s kapacitou 16, 32 a 64 GB, přičemž zde přibyde ještě 128GB disk. Cena je v obou případech podobná a zde to je 17, 27, 47 a 90 USD.

Zdroj: TZ Corsair
reklama
reklama
reklama