www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0

Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0
, , aktualita
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS. Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS.

Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB, 128 GB nebo rovnou 256 GB prostoru a dosahují přenosových rychlostí až 285 MB/s při čtení a 180 MB/s při zápisu. Vyrobeny jsou pak z hliníku a plastu a mají klasické tělo s krytkou konektoru na jedné straně a očkem pro poutko na straně druhé. Ceny byly stanoveny na 90, 126 a 250 USD.

Flash Voyager Mini USB 3.0 jsou přímo uzpůsobeny na to, aby mohly být hned připoutány na klíče, přičemž jejich tělo je v podstatě jen prodloužený konektor USB s délkou 32 mm. Výrobce u nich stejně jako u modelů Flash Voyager LS neudává přenosové rychlosti, takže můžeme tušit, že ty na nich nejsou to zajímavé.

Flash Voyager LS mají zaujmout především svým zpracováním, i když flash disk s otočnou krytkou konektoru, která tvoří jeho vnější plášť, není žádnou novinkou. K dispozici budou stejně jako v případě malých Voyager Mini verze s kapacitou 16, 32 a 64 GB, přičemž zde přibyde ještě 128GB disk. Cena je v obou případech podobná a zde to je 17, 27, 47 a 90 USD.

Zdroj: TZ Corsair
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář