www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0

Corsair ohlásil tři nové Flash Voyager USB 3.0
, , aktualita
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS. Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Corsair se pochlubila třemi novými modely USB flash disků Flash Voyager USB 3.0. Jedná se konkrétně o nové Flash Voyager GS, Flash Voyager Mini a Flash Voyager LS.

Flash Voyager GS slibují vysokou kapacitu a výkon. Nabízí 64 GB, 128 GB nebo rovnou 256 GB prostoru a dosahují přenosových rychlostí až 285 MB/s při čtení a 180 MB/s při zápisu. Vyrobeny jsou pak z hliníku a plastu a mají klasické tělo s krytkou konektoru na jedné straně a očkem pro poutko na straně druhé. Ceny byly stanoveny na 90, 126 a 250 USD.

Flash Voyager Mini USB 3.0 jsou přímo uzpůsobeny na to, aby mohly být hned připoutány na klíče, přičemž jejich tělo je v podstatě jen prodloužený konektor USB s délkou 32 mm. Výrobce u nich stejně jako u modelů Flash Voyager LS neudává přenosové rychlosti, takže můžeme tušit, že ty na nich nejsou to zajímavé.

Flash Voyager LS mají zaujmout především svým zpracováním, i když flash disk s otočnou krytkou konektoru, která tvoří jeho vnější plášť, není žádnou novinkou. K dispozici budou stejně jako v případě malých Voyager Mini verze s kapacitou 16, 32 a 64 GB, přičemž zde přibyde ještě 128GB disk. Cena je v obou případech podobná a zde to je 17, 27, 47 a 90 USD.

Zdroj: TZ Corsair
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů