reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Corsair ohlásil výkonné vodní chladiče Hydro Series H100i a H80i

5.11.2012, Jan Vítek, aktualita
Corsair ohlásil výkonné vodní chladiče Hydro Series H100i a H80i
Corsair si připravil dva nové vodní chladiče Hydro Series H100i a H80i, které mají představovat to nejlepší z jeho nabídky. Jako obvykle je autorem těchto modelů firma Asetek, ale to rozhodně není na škodu. Nové modely slibují výkonnější...
Corsair si připravil dva nové vodní chladiče Hydro Series H100i a H80i, které mají představovat to nejlepší z jeho nabídky. Jako obvykle je autorem těchto modelů firma Asetek, ale to rozhodně není na škodu. Nové modely slibují výkonnější chlazení a nižší hlučnost, dále se máme těšit z jednodušší instalace a Corsair k tomu přidal podporu vlastní technologie Corsair Link.

Vyšší chladicí výkon má zajistit vylepšený vodní blok, hadičky s vyšším průtokem a nové ventilátory SP120L s většími lopatkami. Lepší ze zmíněné dvojice je samozřejmě model H100i, který má 240mm radiátor, zatímco H80i má jen 120mm, ovšem ten vypadá širší a je také určen pro dva ventilátory.

Corsair Link nám nabídne ovládání otáček ventilátorů a podsvícení vodního bloku s integrovanou pumpou, přičemž si budeme moci tvořit také profily pro různé situace. Na chladič pak můžeme navěsit další zařízení s podporou Corsair Link, jako jsou například napájecí zdroje nebo produkty pro osvícení skříně či další chladiče z nabídky tohoto výrobce.

Pro snadnější instalaci poslouží magnetický rámeček, který bude sám držet na bloku. Je pravda, že instalace předchozích verzí nebyla zrovna nejsnadnější. Oba modely pak podporují sockety Intel LGA115x/1366/2011 a AMD AM2/AM3/FM1/FM2. Pořídit si je budeme moci za 120 USD, respektive 100 USD v případě Hydro Series H80i. Záruka od Corsairu je pětiletá.

Zdroj: TZ Corsair
reklama