reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Corsair uvádí bezdrátový headset i skříně Vengeance

, , aktualita
Corsair uvádí bezdrátový headset i skříně Vengeance
Společnost Corsair se rozhodla posílit svou produktovou řadu Vengeance pomocí nového herního headsetu Vengeance 2000 Wireless 7.1 a skříní Vengeance C70. Na trh v USA přijdou v červnu, respektive v květnu. Co se týče headsetu, pak ten využívá...
Corsair uvádí bezdrátový headset i skříně Vengeance
Společnost Corsair se rozhodla posílit svou produktovou řadu Vengeance pomocí nového herního headsetu Vengeance 2000 Wireless 7.1 a skříní Vengeance C70. Na trh v USA přijdou v červnu, respektive v květnu.

Co se týče headsetu, pak ten využívá klasickou bezdrátovou rádiovou technologii v pásmu 2,4 GHz, která má pracovat na vzdálenost až na 12 metrů a baterie přitom poskytnou energii až pro 10 hodin provozu (dobíjí se pomocí konektoru Micro USB). Poziční audio zvládne 5.1 i 7.1 kanálů a o samotný zvuk se postarají reproduktory s 50mm průměrem. Co se týče zvuku, pak Corsair pochopitelně jako všichni ostatní slibuje tu nejvyšší kvalitu, takže zde nemá cenu jej citovat. Sluchátka mají poskytnout také komfort díky náušníkům z paměťové pěny a mikrofon je dle očekávání vybaven funkcí pro potlačení okolního hluku. Cena byla stanovena na 150 USD.

Vengeance C70 PC Gaming Case mají pogumovaný povrch a zabudované madlo pro snadnější přenášení. Jejich přední panel není plastový jako obvykle, ale ocelový a dále tu najdeme osm záslepek pro karty, vepředu dva porty USB 3.0 a uvnitř šest diskových pozic připravených i pro 2,5" SSD. Dvě diskové klece jsou přitom vyjímatelné.

Skříně mají také celkem 10 ventilátorových pozic, podporují umístění radiátoru vodního chlazení (kompatibilní s Corsair Hydro Series H100 nebo dalších s 240mm radiátorem - nahoru i dolů). K dispozici bude ve třech provedeních - Arctic White, Gunmetal Black, and Military Green - tedy bílém, tmavě šedém a zeleném. Cena je pro všechny stejná, a to 140 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama