www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici
, , aktualita
Společnost Corsair uvedla novou herní klávesnici K63, která využívá mechanické klávesy Cherry MX Red. K tomu má červené podsvícení a velmi kompaktní rozměry, neboť neobsahuje postranní numerickou část.reklama
V nabídce klávesnic značky Corsair se nově objevuje model K63. Ta je určena pro hráče a disponuje známými mechanickými klávesami Cherry MX Red, které jsou červeně podsvícené. Světlo má každá klávesa vlastní (softwarem Corsair Utility Unique si pak toto podsvícení můžete libovolně nastavit). Jde o kompaktní klávesnici typu tenkeyless, nemá tedy numerickou část (numpad). Její rozměry jsou ve výsledku 364×171×41 mm. Naproti tomu hmotností stále nepatří mezi ty nejnižší a počítejte s 1,12 kilogramu.


Corsair K63


Nechybí multimediální klávesy na horní straně a speciální tlačítko Windows Key Lock, které ve hrách zamkne windowsové klávesy vedle Altu proti nechtěnému zmáčknutí. Nezapomnělo se ani na anti-ghosting, takže klávesy jsou zaznamenávány samostatně a je tedy možné zaznamenat všechny stisknuté klávesy najednou. Cena Corsair K63 byla stanovena na 80 EUR.

Zdroj: corsair.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku Kopie egyptské hrobky vzniká i díky 3D tisku
Staré památky nezůstanou nedotčené zubem času ani vandaly. Ani egyptská hrobka Sethiho I. nebyla ušetřena. Aby ale zůstala uchována ve své původní podobě, tým ze společnosti Factum Foundation vytváří s pomocí 3D tisku její kopii. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček Studie odhaluje, že hráči MOBA mají vyšší IQ než hráči stříleček
Studiím tohoto ražení se obvykle moc nevěnujeme, ale když už máme závěr pracovního týdne před prodlouženým víkendem, nadneseme trošku odlehčené téma. Výzkumníci z Univerzity v Yorku se věnovali srovnání IQ hráčů MOBA a FPS. Co zjistili? 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS IBM věří, že měděné spoje vydrží až do konce technologie CMOS
IBM samotné přišlo s využitím mědi pro propojení prvků v čipech vyráběných technologií CMOS už před dvaceti lety. Uvažovalo se přitom o tom, že měď v těchto čipech bude nahrazena grafenem, ale dle IBM to nenastane. 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Video: NASA otestovala nadzvukový padák pro nový Mars Rover Video: NASA otestovala nadzvukový padák pro nový Mars Rover
NASA chce sice použít v podstatě stejný systém pro přistání roveru Mars 2020 jako v případě Curiosity, ale to neznamená, že všechny jeho součásti budou identické. Nyní byl otestován nadzvukový padák, který bude pro tuto misi využit.
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek
SilverStone RedLine RL07 chtějí zaujmout elegancí a sklem SilverStone RedLine RL07 chtějí zaujmout elegancí a sklem
Pokud dnes přijde na trh nějaká skříň patřící alespoň do střední třídy, můžeme si být téměř jistí dvěma věcmi. Nabídne bočnici se sklem, nebo rovnou celou ze skla a také LED podsvícení. Řada RedLine RL07 nabízí oboje ve dvojím provedení. 
16.11.2017, aktualita, Jan Vítek