www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici
, , aktualita
Společnost Corsair uvedla novou herní klávesnici K63, která využívá mechanické klávesy Cherry MX Red. K tomu má červené podsvícení a velmi kompaktní rozměry, neboť neobsahuje postranní numerickou část.reklama
V nabídce klávesnic značky Corsair se nově objevuje model K63. Ta je určena pro hráče a disponuje známými mechanickými klávesami Cherry MX Red, které jsou červeně podsvícené. Světlo má každá klávesa vlastní (softwarem Corsair Utility Unique si pak toto podsvícení můžete libovolně nastavit). Jde o kompaktní klávesnici typu tenkeyless, nemá tedy numerickou část (numpad). Její rozměry jsou ve výsledku 364×171×41 mm. Naproti tomu hmotností stále nepatří mezi ty nejnižší a počítejte s 1,12 kilogramu.


Corsair K63


Nechybí multimediální klávesy na horní straně a speciální tlačítko Windows Key Lock, které ve hrách zamkne windowsové klávesy vedle Altu proti nechtěnému zmáčknutí. Nezapomnělo se ani na anti-ghosting, takže klávesy jsou zaznamenávány samostatně a je tedy možné zaznamenat všechny stisknuté klávesy najednou. Cena Corsair K63 byla stanovena na 80 EUR.

Zdroj: corsair.com


reklama
Nejnovější články
Microsoft přidá do Správce úloh sledování GPU Microsoft přidá do Správce úloh sledování GPU
Microsoft se rozhodl vylepšit Správce úloh (Task Manager) ve Windows 10, který by měl brzy nabídnout sledování zatížení nejen procesoru, sítě, paměti či disků, ale nově také grafických jader. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Hondu napadl ransomware WannaCry, zavřela továrnu v Japonsku Hondu napadl ransomware WannaCry, zavřela továrnu v Japonsku
Ransomware WannyCry ještě pořád žije. Přesvědčila se o tom japonská automobilka Honda, jejíž počítačové systémy byly napadeny tímto virem a dokonce si to vyžádalo uzavření jedné z jejích továren v Japonsku.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala
Vývoj trhu s DRAM a NAND Flash nenaznačuje brzké uvolnění cen Vývoj trhu s DRAM a NAND Flash nenaznačuje brzké uvolnění cen
Ceny pamětí DRAM i NAND Flash jsou už delší dobu vysoké, což přímo ovlivňuje i výši cen paměťových modulů a SSD. Dle Reuters se přitom situace na trhu nevyvíjí směrem, který by přinesl brzký pokles cen. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Intel Coffee Lake se šesti jádry se objevil Intel Coffee Lake se šesti jádry se objevil
V databázi benchmarkovacího softwaru SiSoft Sandra se objevil záznam o testu šestijádrového desktopového procesoru Intel Coffee Lake S. Ten naváže na Kaby Lake jako snad již poslední Intelovská 14nm generace. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Letní výprodej na Steamu začíná dnes Letní výprodej na Steamu začíná dnes
Společnost Valve i tento rok zavelela k letním slevám a právě dnes odstartuje obvyklý Summer Sale. Očekávat můžeme velké slevy na řadu her, a to podobné, jaké Steam obvykle nabízí i v zimě v rámci Winter Sale.
Včera,  aktualita, Jan Vítek