www.svethardware.cz
>
>
>

Cougar 700M: myš ve stylu R.A.T.

Cougar 700M: myš ve stylu R.A.T.
, , aktualita
Společnost Cougar se již usadila na trhu s herním náčiním a v této době přichází na trh s novou myší 700M, která má blízko k modelu R.A.T. od Mad Catz či podobným. Očekávat tedy můžeme divoce tvarované tělo s možnostmi nastavení.
K oblíbeným
reklama
Cougar 700M již získala dvě ocenění za design, a to iF (International Design Award) a COMPUTEX Design & Innovation Award, obě za tento rok. Samotná myš je dle výrobce určena pro profesionální hráče, ale je jasné, že to je spíše jen reklamní obrat k přitáhnutí pozornosti. Její strukturované tělo rozdělené do několika částí pak nabídne především možnost nastavení, což se týká především té části, která má zapadnout do dlaně. Ta je stejně jako opěrka pro palec a tlačítka skolečkem napojena na hlavní kovovou kostru, což je něco, co nabízí i jiné podobné myši.

Co se týče elektronické výbavy, pak ta je založena na známém laserovém senzoru Avago ADNS-9800 s rozlišením 8200 dpi a řízena je 32bitovým procesorem ARM. Profily pak budeme moci uložit do 512kB interní paměti, přičemž ty mohou být celkem tři.

Krom možnosti nastavení opěrky dlaně tu máme také 4,5gramová závažíčka, s jejichž pomocí si můžeme upravit hmotnost na 110 až 128 gramů. Součástí myši je i osm programovatelných tlačítek včetně tlačítka Sniper, které dočasně sníží rozlišení senzoru pro lepší zamíření.

Výrobce prý dokonce myslel i na to, aby tělo myši umožnilo lepší odvětrávání vzduchu zpod dlaně, aby se tak nepotila, což společně s celým designem vymýšlel po dobu dvou let. Dále tu máme také UIX System pro nastavení myši, jenž má být velmi jednoduchý, uživatelský přívětivý i bohatý na možnosti nastavení. Příslušný software bude ke stažení ze stránek Cougar na konci tohoto měsíce a umožní nastavení více periferií této značky z jedné aplikace. K dispozici bude také kooperace periferií, takže bude možné třeba na myši stisknout tlačítko a klávesnice se po dobu stisku přepne do jiného režimu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Lenovu uniklo info o procesorech Ryzen Pro 5650U a Pro 5850U Lenovu uniklo info o procesorech Ryzen Pro 5650U a Pro 5850U
V technických údajích nových notebooků Lenovo ThinkPad P14s se objevily nové procesory AMD Ryzen Pro, konkrétně modely 5 Pro 5650U a 7 Pro 5850U. Díky tomu nyní známe technické údaje nových čipů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon? AMD představilo kartu Radeon RX 6700 XT, jaký má výkon?
Společnost AMD se konečně odhodlala alespoň představit další grafickou kartu z řady Radeonů RX 6000. Jedná se o model Radeon RX 6700 XT, čili nástupce dobře známého RX 5700 XT s čipem Navi 10. Tentokrát to bude Navi 22. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Včera, aktualita, Jan Vítek