www.svethardware.cz
>
>
>

Cougar odhalil nové herní modulární zdroje CMX Series

Cougar odhalil nové herní modulární zdroje CMX Series
, , aktualita
Společnost Cougar vyrábějící kromě zdrojů také počítačové skříně si připravila nové modely CMX Series s označením V3. To znamená třetí verzi těchto zdrojů, jež jsou zaměřeny především na herní sestavy, i když to raději rozebírat nebudeme....
K oblíbeným
reklama
Společnost Cougar vyrábějící kromě zdrojů také počítačové skříně si připravila nové modely CMX Series s označením V3. To znamená třetí verzi těchto zdrojů, jež jsou zaměřeny především na herní sestavy, i když to raději rozebírat nebudeme.

Počítačové zdroje Cougar CMS Series V3 jsou celkem čtyři, a to s výkonem 550 W, 700 W, 850 W a 1000 W, přičemž jejich efektivita dosahuje až 88 %. Díky tomu dosáhly na certifikaci 80 Plus Bronze a díky nízké spotřebě v klidovém režimu získal označení ErP 2013 (pod 0,3 W). Výrobca také uvádí, že všechny modely mají hloubku 160 mm, takže se vejdou i do malých skříní.

Jedná se také o modulární zdroje, čili s odpojitelnými kabely, které přichází v černo-oranžovém zbarvení. Jejich ceny jsou 109, 129 a 159 USD za 700W, 850W a 1000W model, přičemž cenu 550W verze jsme se nedozvěděli.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře