www.svethardware.cz
>
>
>
>

Creative a herní sluchátka Sound Blaster Tactic3D Fury

Creative a herní sluchátka Sound Blaster Tactic3D Fury
, , aktualita
Creative zařazuje do své nabídky nová herní sluchátka, a to model Sound Blaster Tactic3D Fury pro PC a Mac, jež jsou vybaveny technologií SBX Pro Studio. Poprvé budou představena na Gamesconu v Kolíně nad Rýnem v Německu od 21. do 25. srpna....
K oblíbeným
reklama
Creative zařazuje do své nabídky nová herní sluchátka, a to model Sound Blaster Tactic3D Fury pro PC a Mac, jež jsou vybaveny technologií SBX Pro Studio. Poprvé budou představena na Gamesconu v Kolíně nad Rýnem v Německu od 21. do 25. srpna.

Sluchátka, nebo spíše headset Sound Blaster Tactic3D Fury se připojuje pomocí rozhraní USB, popřípadě dvou 3,5mm jacků. Jako softwarová výbava tu je Sound Blaster Tactic3D Control Panel pro přizpůsobení nastavení a aktivaci 3D zvuku, jenž tu bude pouze virtuální, neboť o reprodukci se postarají dva 40mm měniče s odezvou 20 Hz až 20 kHz.

Zmíněné SBX Pro Studio má celkem osm částí, a když vynecháme zde obzvláště květnatou marketingovou mluvu, slibují následující:
  • SBX Surround – virtuální 3D zvuk
  • SBX Crystalizer - obnovení detailů ztracených kompresí
  • SBX Bass – vylepšení basů
  • SBX Dialog Plus – jasnější dialogy
  • SBX Smart Volume – vyrovnávání změn hlasitosti
  • Scout Mode - zesílení zvuků nepřátel pro výhodu ve hrách
  • VoiceFX – změna hlasu s využitím efektů
  • Sound Blaster Tactic3D Control Panel – ukládá a sdílí několik zvukových profilů s vašimi přáteli a spoluhráči

Cena nového headsetu je stanovena na 59,99 EUR a dostupnost plánována na konec září 2013.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek