www.svethardware.cz
>
>
>
>

Creative a herní sluchátka Sound Blaster Tactic3D Fury

Creative a herní sluchátka Sound Blaster Tactic3D Fury
, , aktualita
Creative zařazuje do své nabídky nová herní sluchátka, a to model Sound Blaster Tactic3D Fury pro PC a Mac, jež jsou vybaveny technologií SBX Pro Studio. Poprvé budou představena na Gamesconu v Kolíně nad Rýnem v Německu od 21. do 25. srpna....
K oblíbeným
reklama
Creative zařazuje do své nabídky nová herní sluchátka, a to model Sound Blaster Tactic3D Fury pro PC a Mac, jež jsou vybaveny technologií SBX Pro Studio. Poprvé budou představena na Gamesconu v Kolíně nad Rýnem v Německu od 21. do 25. srpna.

Sluchátka, nebo spíše headset Sound Blaster Tactic3D Fury se připojuje pomocí rozhraní USB, popřípadě dvou 3,5mm jacků. Jako softwarová výbava tu je Sound Blaster Tactic3D Control Panel pro přizpůsobení nastavení a aktivaci 3D zvuku, jenž tu bude pouze virtuální, neboť o reprodukci se postarají dva 40mm měniče s odezvou 20 Hz až 20 kHz.

Zmíněné SBX Pro Studio má celkem osm částí, a když vynecháme zde obzvláště květnatou marketingovou mluvu, slibují následující:
  • SBX Surround – virtuální 3D zvuk
  • SBX Crystalizer - obnovení detailů ztracených kompresí
  • SBX Bass – vylepšení basů
  • SBX Dialog Plus – jasnější dialogy
  • SBX Smart Volume – vyrovnávání změn hlasitosti
  • Scout Mode - zesílení zvuků nepřátel pro výhodu ve hrách
  • VoiceFX – změna hlasu s využitím efektů
  • Sound Blaster Tactic3D Control Panel – ukládá a sdílí několik zvukových profilů s vašimi přáteli a spoluhráči

Cena nového headsetu je stanovena na 59,99 EUR a dostupnost plánována na konec září 2013.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů