www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature
, , aktualita
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky...
K oblíbeným
reklama
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky kalibrovatelný bezdrátový domácí audio systém, díky čemuž si budeme moci vybrat jejich umístění především dle vlastní potřeby.
D5xm


Dále budeme moci využít profily Sound Modes určené pro spuštení pomocí aplikací pro iOS a Android, které nastaví zvuk dle právě přehrávané hudby (jde tedy nejspíše o přednastavené režimy ekvalizéru) a i přes mobilní telefon či tablet můžeme provést kalibraci zvuku s ohledem na okolní prostředí. Pro připojení reproduktorů se využívá rozhraní Bluetooth, které zde pracuje modulárně, takže je možné pomocí něj jedno repro spárovat s dalšími, abychom mohli vytvořit vícekanálový systém. Zde je limitem sestava 3.1 a využity jsou kodeky aptX a AAC. Vedle Bluetooth se ale nezapomnělo ani na pomocný vstup AUX.
D3xm


Zákazník si tak může pro začátek pořídit třeba jen jedno repro, a to D5xm či D3xm a pak si může přikoupit třeba další stejný typ nebo subwoofer. Vytvořit si tak může systém ze dvou D5xm a dvou D3xm či třech D5xm (levý, pravý a středový) plus subwoofer DSxm.
Creative plánuje začít dodávat nové D5xm a DSxm ještě koncem tohoto měsíce, kdy je zařadí do nabídky na svých stránkách a koncem června k nim přibyde také D3xm.
  • Creative D5xm - 299,99 EUR
  • Creative D3xm - 179,99 EUR
  • Creative DSxm - 179,99 EUR

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře