www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature
, , aktualita
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky...
K oblíbeným
reklama
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky kalibrovatelný bezdrátový domácí audio systém, díky čemuž si budeme moci vybrat jejich umístění především dle vlastní potřeby.
D5xm


Dále budeme moci využít profily Sound Modes určené pro spuštení pomocí aplikací pro iOS a Android, které nastaví zvuk dle právě přehrávané hudby (jde tedy nejspíše o přednastavené režimy ekvalizéru) a i přes mobilní telefon či tablet můžeme provést kalibraci zvuku s ohledem na okolní prostředí. Pro připojení reproduktorů se využívá rozhraní Bluetooth, které zde pracuje modulárně, takže je možné pomocí něj jedno repro spárovat s dalšími, abychom mohli vytvořit vícekanálový systém. Zde je limitem sestava 3.1 a využity jsou kodeky aptX a AAC. Vedle Bluetooth se ale nezapomnělo ani na pomocný vstup AUX.
D3xm


Zákazník si tak může pro začátek pořídit třeba jen jedno repro, a to D5xm či D3xm a pak si může přikoupit třeba další stejný typ nebo subwoofer. Vytvořit si tak může systém ze dvou D5xm a dvou D3xm či třech D5xm (levý, pravý a středový) plus subwoofer DSxm.
Creative plánuje začít dodávat nové D5xm a DSxm ještě koncem tohoto měsíce, kdy je zařadí do nabídky na svých stránkách a koncem června k nim přibyde také D3xm.
  • Creative D5xm - 299,99 EUR
  • Creative D3xm - 179,99 EUR
  • Creative DSxm - 179,99 EUR

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek