www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature

Creative nabídne tři bezdrátová repra DXM Signature
, , aktualita
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky...
K oblíbeným
reklama
Creative představuje tři nové reprobedny řady DXM Signature, které mohou dohromady vytvořit celý vícekanálový zvukový systém. Jedná se o širokopásmové Creative D5xm, D3xm a vedle toho subwwofer DSxm. Ty nabízí v rámci své série první automaticky kalibrovatelný bezdrátový domácí audio systém, díky čemuž si budeme moci vybrat jejich umístění především dle vlastní potřeby.
D5xm


Dále budeme moci využít profily Sound Modes určené pro spuštení pomocí aplikací pro iOS a Android, které nastaví zvuk dle právě přehrávané hudby (jde tedy nejspíše o přednastavené režimy ekvalizéru) a i přes mobilní telefon či tablet můžeme provést kalibraci zvuku s ohledem na okolní prostředí. Pro připojení reproduktorů se využívá rozhraní Bluetooth, které zde pracuje modulárně, takže je možné pomocí něj jedno repro spárovat s dalšími, abychom mohli vytvořit vícekanálový systém. Zde je limitem sestava 3.1 a využity jsou kodeky aptX a AAC. Vedle Bluetooth se ale nezapomnělo ani na pomocný vstup AUX.
D3xm


Zákazník si tak může pro začátek pořídit třeba jen jedno repro, a to D5xm či D3xm a pak si může přikoupit třeba další stejný typ nebo subwoofer. Vytvořit si tak může systém ze dvou D5xm a dvou D3xm či třech D5xm (levý, pravý a středový) plus subwoofer DSxm.
Creative plánuje začít dodávat nové D5xm a DSxm ještě koncem tohoto měsíce, kdy je zařadí do nabídky na svých stránkách a koncem června k nim přibyde také D3xm.
  • Creative D5xm - 299,99 EUR
  • Creative D3xm - 179,99 EUR
  • Creative DSxm - 179,99 EUR

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek