www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative uvádí kvalitní sluchátka Aurvana In-Ear3

Creative uvádí kvalitní sluchátka Aurvana In-Ear3
, , aktualita
Společnost Creative se pochlubila svými novými sluchátky do uší s názvem Aurvana In-Ear3, které mají vynikat precizní reprodukcí zvuku a až 98% izolací okolního hluku díky nástavcům AuraSeal. Vybavena jsou také duálními měniči, kde jeden...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative se pochlubila svými novými sluchátky do uší s názvem Aurvana In-Ear3, které mají vynikat precizní reprodukcí zvuku a až 98% izolací okolního hluku díky nástavcům AuraSeal. Vybavena jsou také duálními měniči, kde jeden je určen pro vysoké frekvence a druhý pro nižší. Dále tu je zakřivená akustická trubice a akustická příčka oddělující zvuk těchto měničů, aby nedocházelo k předčasnému míšení zvuku. Především díky tomu Creative slibuje výjimečnou kvalitu přednesu.AuraSeal funguje díky tvaru příslušných silikonových nástavců, které blokují nejvíce hluku. Samozřejmostí jsou již kabely s bezkyslíkatou a vysoce čistou mědí, které jsou vytvarovány do smyčky vedoucí přes boltec, aby sluchátka dobře držela. Dostaneme k nim také cestovní pouzdro, nástavce ve třech velikostech, dvě sady pěnových nástavců, čistítko na hygienickou údržbu a adaptér do letadla.Cena byla stanovena na 150 euro s dostupností od poloviny tohoto měsíce.

Technické specifikace:
  • Měniče: Duální vyvážená kotva
  • Kmitočtová odezva: 10 Hz – 17 kHz
  • Impedance: 28 ohmů
  • Citlivost (1 kHz): 112 dB/mW
  • Konektory: pozlacený 3,5mm konektor
  • Délka kabelu: 1,2m kabel z bezkyslíkaté mědi
  • Hmotnost zařízení: 13 g

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů