www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative uvádí modulární reproduktory Pure Wireless ZiiSound Dx

Creative uvádí modulární reproduktory Pure Wireless ZiiSound Dx
, , aktualita
Společnost Creative si připravila novou řadu bezdrátových reproduktorů s označením Pure Wireless ZiiSound Dx. Ta sestává ze třech dílů, a sice ZiiSound D5x, ZiiSound D3x a subwooferu ZiiSound DSx, které jsou dohromady určeny pro domácí poslech...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative si připravila novou řadu bezdrátových reproduktorů s označením Pure Wireless ZiiSound Dx. Ta sestává ze třech dílů, a sice ZiiSound D5x, ZiiSound D3x a subwooferu ZiiSound DSx, které jsou dohromady určeny pro domácí poslech hudby.Schopné jsou se připojit pomocí rozhraní Bluetooth na různá zařízení fungující jako zdroje audio signálu. Může to být iPhone, Blackberry nebo mobily/tablety s OS Android, pak také tablety Creative ZiiO či iPad. Základní sestava je jeden ZiiSound D5x či D3x a maximální naopak ZiiSound D5x jpro levý kanál, další pro střed a pravý kanál a nakonec ZiiSound DSx pro basy.

Výhodou bezdrátových reproduktorů je flexibilní umístění, kdy se nemusíme ohlížet na dráty a také to, že si nemusíme ihned pořizovat plnou sestavu. K dispozici nám bude Bluetooth vysílač BT-D5 pro ovládání hlasitosti, u D5x také možnost nabíjení iPhone či iPod a vstup AUX pro další zařízení. Model ZiiSound D3x je cenově dostupnější varitanta bez ovladače a možnosti nabíjení iPhone/iPod.

Všechny modely budou k dispozizi do konce června. ZiiSound D5x přijde na 300 euro, D3x na 150 euro a subwoofer DSx také na 150 euro.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek