www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative uvádí modulární reproduktory Pure Wireless ZiiSound Dx

Creative uvádí modulární reproduktory Pure Wireless ZiiSound Dx
, , aktualita
Společnost Creative si připravila novou řadu bezdrátových reproduktorů s označením Pure Wireless ZiiSound Dx. Ta sestává ze třech dílů, a sice ZiiSound D5x, ZiiSound D3x a subwooferu ZiiSound DSx, které jsou dohromady určeny pro domácí poslech...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative si připravila novou řadu bezdrátových reproduktorů s označením Pure Wireless ZiiSound Dx. Ta sestává ze třech dílů, a sice ZiiSound D5x, ZiiSound D3x a subwooferu ZiiSound DSx, které jsou dohromady určeny pro domácí poslech hudby.Schopné jsou se připojit pomocí rozhraní Bluetooth na různá zařízení fungující jako zdroje audio signálu. Může to být iPhone, Blackberry nebo mobily/tablety s OS Android, pak také tablety Creative ZiiO či iPad. Základní sestava je jeden ZiiSound D5x či D3x a maximální naopak ZiiSound D5x jpro levý kanál, další pro střed a pravý kanál a nakonec ZiiSound DSx pro basy.

Výhodou bezdrátových reproduktorů je flexibilní umístění, kdy se nemusíme ohlížet na dráty a také to, že si nemusíme ihned pořizovat plnou sestavu. K dispozici nám bude Bluetooth vysílač BT-D5 pro ovládání hlasitosti, u D5x také možnost nabíjení iPhone či iPod a vstup AUX pro další zařízení. Model ZiiSound D3x je cenově dostupnější varitanta bez ovladače a možnosti nabíjení iPhone/iPod.

Všechny modely budou k dispozizi do konce června. ZiiSound D5x přijde na 300 euro, D3x na 150 euro a subwoofer DSx také na 150 euro.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Ohrožuje nás Hyper-threading a měli bychom ho vypnout? Ohrožuje nás Hyper-threading a měli bychom ho vypnout?
Na první otázku z titulku lze říci, že ano, ohrožuje. Jenomže je třeba se také ptát na to, zda je to ohrožení reálné a kdo by se ho měl obávat. K tomu neexistuje jednoznačná odpověď, ale pojďme si to trošku rozebrat a podívat se na reakce firem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro ZOTAC nabídnes minipočítač ZBOX s Xeonem a grafikou Quadro
V malém provedení se na trh chystají počítače ZBOX QX Series, které jsou vybaveny hardwarem pro pracovní stanice. Ten bude založen na procesorech Intel Xeon a grafických kartách NVIDIA Quadro s až 16 GB paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
Google potvrdil, že bude muset odstřihnout budoucí telefony Huawei od většiny svých služeb. Na stávajících telefonech ovšem bude Play Store fungovat i nadále. Své kroky potvrdil také Qualcomm a Intel. Doplněno.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HP koupil superpočítačového specialistu Cray HP koupil superpočítačového specialistu Cray
Společnost Hewlett-Packard ukořistila firmu, jejíž jméno je synonymem pro superpočítače. Však na platformách Cray vznikají ty nejvýkonnější systémy dneška a chystají se také vůbec první, které otevřou éru exaFLOPS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto
Téměř 113 tisíc hackerů není nadšeno z událostí posledních dnů. Jejich účty na fóru Ogusers.com totiž bylo hacknuty a nyní se sami stali terči těch samých útoků, které zkouší na mnoho jiných obětí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala