www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative uvádí zbrusu nové přehrávače ZEN X-Fi3

Creative uvádí zbrusu nové přehrávače ZEN X-Fi3
, , aktualita
Společnost Creative na veletrhu IFA Berlín 2011 uvedla na trh zcela nový kapesní multimediální přehrávač ZEN X-Fi3, který spíše než velkou obrazovku nabídne malé rozměry. Ty jsou 65 x 45,5 x 12,5 mm a displej má přitom 2" úhlopříčku, a to...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative na veletrhu IFA Berlín 2011 uvedla na trh zcela nový kapesní multimediální přehrávač ZEN X-Fi3, který spíše než velkou obrazovku nabídne malé rozměry. Ty jsou 65 x 45,5 x 12,5 mm a displej má přitom 2" úhlopříčku, a to za cenu 100 euro za 8GB verzi a 140 euro za 16GB verzi (u nás od konce října). Prostor lze rozšířit pomocí karet microSD (až o 32 GB), což je tedy při rozšíření z 8 GB na 16 GB rozhodně levnější, než si připlácet 40 euro za 16GB model.ZEN X-Fi3 nám dále nabídne konektivitu Bluetooth 2.1 s kodekem apt-X pro přenos hudby třeba do sluchátek. Slibuje také vysokou kvalitu zvuku, což je zaštítěno právě technologií X-Fi skládající se z X-Fi Crystalizer (má obnovit detaily ztracené kompresí) a X-Fi Expand (pro "realistický prostorový rozměr").

Crystalizer však nebudeme potřebovat při přehrávání hudby uložené ve FLAC, kromě níž podporuje MP3, WMA, Audible 4, AAC (.m4a) i iTunes. Přehrávače také zvládnou video, které můžeme pomocí A/V kabelu zobrazit na externí obrazovce.

Creative ZEN X-Fi3:
 • Displej: 2" TFT s 262 tisíci barev
 • Kapacita: 8 GB, 16 GB
 • Bezdrátová komunikace: Bluetooth 2.1 (podpora apt-X, AVRCP & A2DP)
 • Zvukové formáty: FLAC, nechráněný formát AAC (.M4A) služby iTunes Plus, MP3, WMA (DRM9), WAV (IMA-ADPCM), Audible Format 4, Audible AAX
 • Vylepšení zvuku technologií X-Fi: Nastavitelné efekty Crystalizer a Expand
 • Formáty videa : WMV9, MPEG4-SP, AVI (DivX4/5, XviD)
 • Výstup zvuku a videa: PAL nebo NTSC, stereo (připojení pomocí kabelu A/V, který se prodává zvlášť)
 • Formáty fotografií: JPEG
 • Zabudovaný mikrofon pro záznam hlasu
 • Vestavěné rádio FM s 32 sloty pro přednastavení stanic
 • Vestavěný reproduktor pro hlasitý poslech hudby
 • Výdrž baterie: až 20 hodin při přehrávání zvuku (mp3, 128 kb/s), až 5 hodin při přehrávání videa (640 x 480, stereo (128 kb/s))
 • Rozměry: 65 x 45,5 x 12,5 mm
 • Hmotnost: 45 g

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
HP koupil superpočítačového specialistu Cray HP koupil superpočítačového specialistu Cray
Společnost Hewlett-Packard ukořistila firmu, jejíž jméno je synonymem pro superpočítače. Však na platformách Cray vznikají ty nejvýkonnější systémy dneška a chystají se také vůbec první, které otevřou éru exaFLOPS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto Karma funguje, hackerské fórum bylo také hacknuto
Téměř 113 tisíc hackerů není nadšeno z událostí posledních dnů. Jejich účty na fóru Ogusers.com totiž bylo hacknuty a nyní se sami stali terči těch samých útoků, které zkouší na mnoho jiných obětí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma Adrenalinový Steep od Ubisoftu je zdarma
Společnost Ubisoft se rozhodla nás potěšit hrou zdarma, a to konkrétně titulem Steep, který si můžeme na její platformě "vyzvednout" do středy. Tentokrát budou potěšeni fanoušci extrémních zimních sportů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Potvrzeno: Huawei ztratí přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
Google potvrdil, že bude muset odstřihnout budoucí telefony Huawei od většiny svých služeb. Na stávajících telefonech ovšem bude Play Store fungovat i nadále. Své kroky potvrdil také Qualcomm a Intel. Doplněno.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře