www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Crucial uvedl DDR4-5100 paměti Ballistix MAX 5100

Crucial uvedl DDR4-5100 paměti Ballistix MAX 5100
, , aktualita
Crucial představil nové paměťové moduly Ballistix MAX 5100. Jak už napovídá název, jde o paměti DDRR-5100, tedy moduly s opravdu velmi vysokou frekvencí. Počítejte pochopitelně se zvýšeným napětím na 1,5 V.
K oblíbeným
reklama
Společnost Crucial uvádí na trh nové paměťové moduly Ballistix MAX 5100. Ty se mohou chlubit opravdu velmi vysokou frekvencí, jde totiž o moduly typu DDR4-5100 (PC4-40800). Když si vezmeme, že ještě nedávno byly nejlepší pokusy overclockerů někde okolo DDR4-6000 a rekordem je nyní DDR4-6666, jde o opravdu působivý výkon. Moduly jsou navíc nepřekvapivě určeny ještě pro další přetaktovávání. K dobrému chlazení byly použity hliníkové heatspreadery.
 
Crucial Ballistix Max 5100
 
Jde o moduly s kapacitou 8 GB v duálním kitu (2×8 GB) a běží s časováním CL19-26-26-48. Aby tyto moduly dokázaly běžet na takto vysokých frekvencích, potřebují také mnohem vyšší napětí 1,5 V. Počítejte pochopitelně s tím, že nepůjde o nic levného. Za 16GB kit chce výrobce $899,99 (cca 22.000 Kč s DPH).
 
Crucial Ballistix Max 5100
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce
Teleskop SOFIA americké NASA, který létá nad zemí na palubě upraveného letounu Boeing 747SP, si připsal možná velice důležitý objev. Ve slunném kráteru Clavius na povrchu Měsíce totiž objevil vodu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila
Společnost Intel vyslala na trh po velice dlouhé době své první samostatné GPU v podobě Iris Xe Max. Jedná se prostě o čip DG1, který známe už dlouho, a to ve verzi pro mobilní počítače. Jak si stojí vedle konkurence?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu
Solární energie zažívá v některých zemích velký boom. Mezi ně patří i stát Jižní Austrálie, kterému se podařilo běžet pokrýt poptávku čistě jen solární energií. Šlo ale jen o krátkodobou záležitost, která se brzy může stát častější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG? Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG?
Raja Koduri bude mít prezentaci na akci Samsung's Advanced Foundry Ecosystem Forum pořádané (jak jinak) jihokorejským Samsungem, který je jeden ze dvou adeptů na výrobu čipů Xe-HPG pro Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz
Patrick Schur se na Twitteru podělil o informace o vývojových verzích grafik Asus Strix, které nesou čip Navi 21 XT. Vypadá to na velice slušné takty při TGP 289 W, takže co nového se dozvíme? 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře