Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma

Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
, , aktualita
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
K oblíbeným
reklama
Crysis Remastered přicház dnes ve verzích pro PC, PS4, Xbox One, přičemž pro Nintendo Switch nastoupil již během léta. Čím PC hráči nemusí být hned zpočátku spokojeni, je už to, že tato hra je k dispozici exkluzivně na Epic Games Store, kde přijde na 630 Kč. A mimochodem, Epic nám aktuálně vedle Football Manager 2020 a Stick It To The Man! nabízí také Watch Dogs 2 od Ubisoftu. 
 
 
Crysis Remastered tak představuje vylepšený původní titul z roku 2007, který nabídne lepší technické zpracování včetně detailnějších textur, přepracovanému systému nasvícení a také s podporou hardwarového ray tracingu prostřednictvím rozšíření VKRay pro Vulkan. Brzy má být také přidána podpora technologie DLSS, přičemž v případě konzolí se uplatní pouze softwarový ray tracingový engine od Cryteku. 
 
 
Co se týče hardwarové náročnosti, nedalo se očekávat, že verze Remastered zatíží moderní PC až do krajnosti. Jenomže ono je to právě naopak a Crytek, vědom si odkazu své hry představující nejnáročnější titul své doby, do nastavení přidal volbu "Can It Run Crysis?". Autoři uvádí, že v případě tohoto nastavení a rozlišení 4K nám nebude stačit ani nová GeForce RTX 3080 a že neexistuje karta, která by Crysis Remastered v tomto nastavení rozběhala alespoň na 30 FPS. 
 
Ovšem to můžeme brát spíše jako hříčku. Pokud jde o minimální konfiguraci, pak ta čítá starší Core i5 či Ryzen 3, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 1050 Ti nebo Radeon 470 se 4 GB paměti. Doporučená konfigurace zahrnuje Core i5 7. generace nebo Ryzen 5, 12 GB paměti a kartu GeForce GTX 1660 Ti nebo Radeon Vega 56 se 6 až 8 GB paměti. Na co takové sestavy ale budou stačit, to se nedozvíme. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC
Lidí, kteří vyhodili pevné disky s Bitcoiny, je mnoho. Dalším z nich je jeden obyvatel Newportu, který měl na disku několik tisíc Bitcoinů. O nález se chce podělit s městem, pokud mu dovolí ho vykopat ze skládky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A
V nabídce herních monitorů společnosti Asus se objevil nejen velký 32" model ROG Swift PG32UQ, ale i menší 28" varianty TUF Gaming VG28UQL1A a 27" ROG Swift PG279QM. Ten druhý zvládne 240 Hz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE
Na letošním CES 2021 se objevilo několik nových routerů s podporou Wi-Fi 6E. Mezi nimi byly i modely od společnosti TP-Link. Najdeme mezi nimi i Archer AX206 se dvěma 10GbE porty pro velmi rychlé drátové připojení.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
ViewSonic uvádí nové herní LCD a vysvětluje, proč tu stále není OLED ViewSonic uvádí nové herní LCD a vysvětluje, proč tu stále není OLED
Společnost ViewSonic vypouští na trh nové herní monitory, které mají vesměs displeje založené na technologii IPS. Firma ale loni ukázala 55" OLED prototyp herního monitoru, takže byla nasnadě otázka, proč žádný takový ještě nepřišel. 
15.1.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Intel s rozhodnutím o outsourcingu počká až na nového CEO Gelsingera Intel s rozhodnutím o outsourcingu počká až na nového CEO Gelsingera
Není pochyb o tom, že Intel zcela vážně chce outsourcovat výrobu některých svých produktů, ovšem jak se ukazuje, v tomto ohledu ještě nebylo nic rozhodnuto. Bob Swan totiž chce počkat s rozhodnutím až na nového výkonného ředitele.
15.1.2021, aktualita, Jan Vítek