Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma

Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
, , aktualita
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
K oblíbeným
reklama
Crysis Remastered přicház dnes ve verzích pro PC, PS4, Xbox One, přičemž pro Nintendo Switch nastoupil již během léta. Čím PC hráči nemusí být hned zpočátku spokojeni, je už to, že tato hra je k dispozici exkluzivně na Epic Games Store, kde přijde na 630 Kč. A mimochodem, Epic nám aktuálně vedle Football Manager 2020 a Stick It To The Man! nabízí také Watch Dogs 2 od Ubisoftu. 
 
 
Crysis Remastered tak představuje vylepšený původní titul z roku 2007, který nabídne lepší technické zpracování včetně detailnějších textur, přepracovanému systému nasvícení a také s podporou hardwarového ray tracingu prostřednictvím rozšíření VKRay pro Vulkan. Brzy má být také přidána podpora technologie DLSS, přičemž v případě konzolí se uplatní pouze softwarový ray tracingový engine od Cryteku. 
 
 
Co se týče hardwarové náročnosti, nedalo se očekávat, že verze Remastered zatíží moderní PC až do krajnosti. Jenomže ono je to právě naopak a Crytek, vědom si odkazu své hry představující nejnáročnější titul své doby, do nastavení přidal volbu "Can It Run Crysis?". Autoři uvádí, že v případě tohoto nastavení a rozlišení 4K nám nebude stačit ani nová GeForce RTX 3080 a že neexistuje karta, která by Crysis Remastered v tomto nastavení rozběhala alespoň na 30 FPS. 
 
Ovšem to můžeme brát spíše jako hříčku. Pokud jde o minimální konfiguraci, pak ta čítá starší Core i5 či Ryzen 3, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 1050 Ti nebo Radeon 470 se 4 GB paměti. Doporučená konfigurace zahrnuje Core i5 7. generace nebo Ryzen 5, 12 GB paměti a kartu GeForce GTX 1660 Ti nebo Radeon Vega 56 se 6 až 8 GB paměti. Na co takové sestavy ale budou stačit, to se nedozvíme. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek
Vývojáři tento týden vypustili do světa linuxovou distribuci Fedora ve verzi 33, která představuje jednu z největších aktualizací v historii systému. Nabízí souborový systém Btrfs jako výchozí a designové změny díky prostředí GNOME 3.38.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik10 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek