www.svethardware.cz
>
>
>

Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce

Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce
, , aktualita
Philips 326P1H a 329P1H jsou monitory vhodné i pro práci vyžadující vysokou přesnost obrazu. Vybaveny jsou dokem USB-C a kamerou s Windows Hello. Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ s FreeSync Premium naproti tomu najdou využití i při hraní her.
K oblíbeným
reklama
Společnost MMD uvedla v posledních týdnech na český trh hned několik monitorů s logem Philips. Na své si přijdou hráči i uživatelé, kteří potřebují monitor pro práci. Všechny modely jsou zároveň vhodné i pro běžné používání. Pojďme si jednotlivé novinky představit trochu podrobněji.
 
 
Philips 326P1H a Philips 329P1H jsou novinky z řady Brilliance, které jsou podle výrobce „ideální pro architekty a profesionály v oblasti grafického designu, finanční operátory, strojírenské firmy a další organizace, které vyžadují vysoce výkonné monitory pro přesnou a na správné barevné podání náročnou práci.“ Oba monitory využívají IPS obrazovku s úhlopříčkou 31,5" (80 cm) a sdílejí rovněž většinu dalších parametrů. Hlavním rozdílem je rozlišení, které se u modelu 326P1H zastavilo na 2560 x 1440 pixelech (Quad HD), zatímco v případě 329P1H činí 3840 x 2160 pixelů (4K Ultra HD).
 
Uživatelé mají k dispozici vestavěnou dokovací stanici se čtyřmi porty USB-C a také portem RJ-45, které umožňují připojení periferií, síťového kabelu či dobíjení notebooku. Model 326P1H navíc obsahuje také DisplayPort pro připojení více displejů pomocí jediného kabelu. Integrovaná webkamera podporuje funkci Windows Hello pro rychlé přihlášení rozpoznáním obličeje. Monitory splňující certifikaci TUV Rheinland Eye Comfort obsahují technologii pro eliminaci blikání i filtr modrého světla. Vestavěné snímače umožňují regulovat jas podle okolního světla nebo ztlumit podsvícení v případě, že uživatel odejde od monitoru.
 
 
Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ z řady E jsou monitory určené pro hraní her i běžné každodenní používání. První z novinek využívá úhlopříčku 23,8“ (60,5 cm), druhá vyrostla na 27“ (68,6 cm). V obou případech můžete očekávat očekávat panel typu VA a rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD). Přítomna je technologie AMD FreeSync Premium pro plynulý herní zážitek bez trhání. Výrobce uvádí obnovovací frekvenci 144 Hz a odezvu 1 ms (MPRT), respektive 4 ms (GTG). Pro hráče je připraven režim SmartImage, který umožňuje přizpůsobit obraz podle toho, zda hrají střílečku z první osoby, strategii nebo závodní titul.
 
K dispozici jsou funkce pro lepší ergonomii, jako je výškově nastavitelný stojan (100 mm) s náklonem (-5°/20). Při dlouhém hraní potěší také technologii pro eliminaci blikání i filtr modrého světla.
 
 

Dostupnost a ceny

 
Všechny představené monitory vstoupí na trh v nejbližších dnech až týdnech. Herně zaměřené modely Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ budou stát 5 001 Kč, respektive 6 324 Kč. Za modely Philips 326P1H a 329P1H dají zájemci 12 924 Kč nebo 18 210 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář