www.svethardware.cz
>
>
>

Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce

Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce
, , aktualita
Philips 326P1H a 329P1H jsou monitory vhodné i pro práci vyžadující vysokou přesnost obrazu. Vybaveny jsou dokem USB-C a kamerou s Windows Hello. Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ s FreeSync Premium naproti tomu najdou využití i při hraní her.
K oblíbeným
reklama
Společnost MMD uvedla v posledních týdnech na český trh hned několik monitorů s logem Philips. Na své si přijdou hráči i uživatelé, kteří potřebují monitor pro práci. Všechny modely jsou zároveň vhodné i pro běžné používání. Pojďme si jednotlivé novinky představit trochu podrobněji.
 
 
Philips 326P1H a Philips 329P1H jsou novinky z řady Brilliance, které jsou podle výrobce „ideální pro architekty a profesionály v oblasti grafického designu, finanční operátory, strojírenské firmy a další organizace, které vyžadují vysoce výkonné monitory pro přesnou a na správné barevné podání náročnou práci.“ Oba monitory využívají IPS obrazovku s úhlopříčkou 31,5" (80 cm) a sdílejí rovněž většinu dalších parametrů. Hlavním rozdílem je rozlišení, které se u modelu 326P1H zastavilo na 2560 x 1440 pixelech (Quad HD), zatímco v případě 329P1H činí 3840 x 2160 pixelů (4K Ultra HD).
 
Uživatelé mají k dispozici vestavěnou dokovací stanici se čtyřmi porty USB-C a také portem RJ-45, které umožňují připojení periferií, síťového kabelu či dobíjení notebooku. Model 326P1H navíc obsahuje také DisplayPort pro připojení více displejů pomocí jediného kabelu. Integrovaná webkamera podporuje funkci Windows Hello pro rychlé přihlášení rozpoznáním obličeje. Monitory splňující certifikaci TUV Rheinland Eye Comfort obsahují technologii pro eliminaci blikání i filtr modrého světla. Vestavěné snímače umožňují regulovat jas podle okolního světla nebo ztlumit podsvícení v případě, že uživatel odejde od monitoru.
 
 
Philips 242E1GAEZ a Philips 272E1GAEZ z řady E jsou monitory určené pro hraní her i běžné každodenní používání. První z novinek využívá úhlopříčku 23,8“ (60,5 cm), druhá vyrostla na 27“ (68,6 cm). V obou případech můžete očekávat očekávat panel typu VA a rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD). Přítomna je technologie AMD FreeSync Premium pro plynulý herní zážitek bez trhání. Výrobce uvádí obnovovací frekvenci 144 Hz a odezvu 1 ms (MPRT), respektive 4 ms (GTG). Pro hráče je připraven režim SmartImage, který umožňuje přizpůsobit obraz podle toho, zda hrají střílečku z první osoby, strategii nebo závodní titul.
 
K dispozici jsou funkce pro lepší ergonomii, jako je výškově nastavitelný stojan (100 mm) s náklonem (-5°/20). Při dlouhém hraní potěší také technologii pro eliminaci blikání i filtr modrého světla.
 
 

Dostupnost a ceny

 
Všechny představené monitory vstoupí na trh v nejbližších dnech až týdnech. Herně zaměřené modely Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ budou stát 5 001 Kč, respektive 6 324 Kč. Za modely Philips 326P1H a 329P1H dají zájemci 12 924 Kč nebo 18 210 Kč.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů