reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Cubitek představuje nové PC skříně Tattoo

10.12.2010, Jakub Lokaj, aktualita
Cubitek představuje nové PC skříně Tattoo
Nepříliš známý Tchaiwanský výrobce Cubitek představuje nové PC skříně Tattoo rovnou ve třech verzích - Beta, Pro a Fire. Ty jsou zaměřeny pro náročné uživatele či nadšence, kteří potřebují prostornou skříň s kvalitním chlazením a přijatelným...
Nepříliš známý Tchaiwanský výrobce Cubitek představuje nové PC skříně Tattoo rovnou ve třech verzích - Beta, Pro a Fire. Ty jsou zaměřeny pro náročné uživatele či nadšence, kteří potřebují prostornou skříň s kvalitním chlazením a přijatelným vzhledem.

Nové Cubitek Tattoo spadají svými rozměry 490 (D) × 480 (V) × 200 (Š) mm mezi skříně typu MiddleTower. Všechny tři modely jsou vyráběny z černě lakované oceli o tloušťce 0,7 mm. O tom svědčí i výsledná hmotnost pohybujících se okolo 8,3 kg.Úložných pozic o rozměru 5,25" je zde celkově pět. Uvnitř se nachází dvě 2,5" šachty pro uchycení SSD disků. Chlazení skříně Tatto Beta obstarává 140mm ventilátor s červenými LED diodami osazený vepředu společně se zadním 120mm zajišťující výfuk ohřátého vzduchu. U skříní Tattoo Pro a Fire je cirkulace vzduchu navíc podpořena ještě jedním horním 140mm ventilátorem. Dalším rozdílem verzí Pro a Fire oproti základnímu modelu Beta je prosklená bočnice.Na vrchu perforované čelní masky je osazen I/O panel se dvěma USB 2.0, audio konektory a e-Sata porty. Všechny modely jsou opatřeny dvěma otvory pro trubice vodního chlazení a bezšroubkovým uchycením karet. Cena Cubitek Tattoo Beta byla stanovena na 59,90 Euro (v přepočtu cca. 1500,- Kč), Tatoo Pro na 69,90 Euro (cca. 1750,- Kč) a za poslední model Tattoo Fire si potenciální zákazníci připlatí 5 Euro navíc (cca. 1880,- Kč).

Zdroj: TCMagazine
reklama
reklama