Cyberpunk 2077 slibuje novou úroveň destrukce herního prostředí

Cyberpunk 2077 slibuje novou úroveň destrukce herního prostředí
, , aktualita
Ať už má hra sebelepší technické zpracování, pokud v ní zasáhneme raketou zeď, která namísto svého zhroucení vypadá jen o trošku víc špinavě než dříve, nepůsobí to dobře. V případě hry Cyberpunk 2077 si ale prý stěžovat nebudeme. 
K oblíbeným
reklama
Jak ujišťuje Pawel Kapala z CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 nabídne novou úroveň možností, jak poničit či svými akcemi ovlivnit herní prostředí. Vývojáři prý kladli velký důraz na to, aby hra celkově umožnila destrukci svého světa. A nejde o samozřejmé věci, které vidíme už v podstatě ve všech hrách, jako jsou tříštící se skleněné sklenky po zásahu kulkou, jezdící kolečkové židle, odkopnuté koše a jiné předem vybrané "mobilní" objekty. 
 
 
Tvůrci tak chtěli zařídit, aby například místnost po přestřelce byla opravdu zničená, jako by byla zničená i v reálném světě. Navíc se nebudeme moci spolehnout na to, že se schováme za kancelářský stůl a ten snese i vyprázdněný zásobník kulometu. Čili i úkryty bude možné zničit, což samozřejmě bude možné využít i k našemu prospěchu. A bude to i k prospěchu tzv. gunplay, abychom měli pocit, že naše zbraně mají skutečně nějakou moc. 
 
Dále budou předměty i příslušně reagovat na zásahy. Pokud tak třeba zasáhneme vodovodní trubku, přímo z proraženého místa bude stříkat voda a to má platit pro téměř všechny objekty ve hře. 
 
Na druhou stranu, asi nelze očekávat, že budeme moci ničit celé bloky budov nebo se pomocí granátů prosekávat zdmi, neboť to by případně mohlo celou hru v podstatě rozbít. Je také škoda, že tato vyjádření ze strany CD Projekt RED zatím nebyla podpořena žádným videem, které by ukázalo několik příkladů, a to zvláště těch, které se týkají různých a různě poškoditelných objektů. 
 
Zdroj: TweakTown 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář