www.svethardware.cz
>
>
>

CZC otevře nové pobočky v Chomutově, Prostějově a Trutnově

CZC otevře nové pobočky v Chomutově, Prostějově a Trutnově
, , aktualita
Společnost CZC.cz se pochlubila, že jako e-shop s největším počtem poboček v České republice (nyní již 28) otevírá další tři partnerská prodejní místa, a to v Trutnově, Chomutově a v Prostějově. Ty budou otevřeny v dubnu a květnu. Už na...
K oblíbeným
reklama
Společnost CZC.cz se pochlubila, že jako e-shop s největším počtem poboček v České republice (nyní již 28) otevírá další tři partnerská prodejní místa, a to v Trutnově, Chomutově a v Prostějově. Ty budou otevřeny v dubnu a květnu.

Už na konci února přitom přibyly nové partnerské pobočky v Lounech a v Havlíčkově Brodě, které si s ohledem na svůj statut zachovaly také původně poskytované služby. Nad jejich rámec si pak zákazníci na nich budou moci vyzvednout objednané zboží. Pobočka v Havlíčkově Brodě navíc poskytuje vzdálenou správu a údržbu serverů nebo zápůjčky hardware a periférií.

Trutnovská prodejna je umístěna v Žižkově ulici, a to v obchodě Skycom. Pobočka v Prostějově bude v prostorách prodejny Gama Mobil a chomutovská pobočka se zase otevře v Blatenské ulici. Přesné údaje o umístění najdete na webu CZC.cz, tedy až je tam někdo doplní.

CZC.cz tak pokračuje ve své snaze mít alespoň jednu pobočku v každém krajském a okresním městě.

Zdroj: TZ CZC.cz
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik15 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů