www.svethardware.cz
>
>
>

CZC.cz loni překonal miliardu v tržbě

CZC.cz loni překonal miliardu v tržbě
, , aktualita
Společnost CZC.cz oznámila, že v minulém roce se jí dařilo, neboť její tržby oproti roku 2010 vzrostly o 30 %, a překonaly tak hranici jedné miliardy korun. Konkrétně to bylo 1003 milionů, což představuje vůbec nejlepší výsledek v historii...
K oblíbeným
reklama
Společnost CZC.cz oznámila, že v minulém roce se jí dařilo, neboť její tržby oproti roku 2010 vzrostly o 30 %, a překonaly tak hranici jedné miliardy korun. Konkrétně to bylo 1003 milionů, což představuje vůbec nejlepší výsledek v historii této firmy.

Za růst tržeb bezesporu může rozšiřování poboček, které se dostaly z tradičních lokalit už i třeba do Liberce, kam už předtím dorazila konkurenční Alza a nové jsou také v Ostravě a v Plzni, takže celkově je jich po republice deset.

Růst tržeb v roce 2011 podpořila především předvánoční sezóna, kdy CZC.cz zaznamenalo o 46 % více objednávek než ve stejném období předchozího roku a tržby přitom vzrostly dokonce o 59 %. V tomto roce firma CZC.cz spustila nový e-shop a dále plánuje na jaře odstartovat od základu přepracovaný věrnostní systém, posílení čeká na marketingovou komunikaci a přijde další rozšiřování sítě poboček.

Zdroj: TZ CZC.cz
reklama
Nejnovější články
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Palit zřejmě chystá těžební grafiky založené na GPU generace Pascal Palit zřejmě chystá těžební grafiky založené na GPU generace Pascal
Situace na trhu s grafickými kartami je už dávno absurdní, ale zřejmě ještě nebyl v tomto ohledu dosažen vrchol. Palit si totiž zřejmě chystá vypuštění nových karet pro těžbu kryptoměn, a to modelů založených na GPU Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Březen přinese na Netflix animovaný seriál podle slavné hry DOTA nebo detektivní novinku se Sherlockem Holmesem. Herečka a scénáristka Amy Poehler zase uvede očekávaný komediální film Moxie.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Rocket Lab Neutron: znovu použitelná raketa pro megakonstelace Rocket Lab Neutron: znovu použitelná raketa pro megakonstelace
Kalifornská společnost Rocket Lab se přihlásila s videem, které představuje své budoucí rakety Neutron. Ty mají nastoupit za aktuální rakety Electron a uvažovat o nich můžeme jako o menší obdobě nosičů Falcon 9 od SpaceX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestal nabízet rozšířenou záruku pro overclockery Intel přestal nabízet rozšířenou záruku pro overclockery
Intel se rozhodl bez náhrady zrušit svou službu Performance Tuning Protection Plan (PTPP), která představovala rozšířenou záruku pro zákazníky, kteří rádi taktovali své procesory až na hranu jejich možností. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek