reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

CZC.cz oficiálně spustil nový elektronický obchod

, , aktualita
CZC.cz oficiálně spustil nový elektronický obchod
Společnost CZC.cz dnes oficiálně spustila ostrý provoz svého nového elektronického obchodu, který tak nahradí starou verzi, jež byla v provozu dlouhých osm let. Nový e-shop byl přitom již více než rok testován jako zkušební verze, o čemž...
CZC.cz oficiálně spustil nový elektronický obchod
Společnost CZC.cz dnes oficiálně spustila ostrý provoz svého nového elektronického obchodu, který tak nahradí starou verzi, jež byla v provozu dlouhých osm let. Nový e-shop byl přitom již více než rok testován jako zkušební verze, o čemž jsme se mohli dočíst již dříve.

Zadání webových stránek společnosti do prohlížeče vás tedy již přímo přenese do nového prostředí, kde můžete očekávat moderní grafické zpracování, ale především nové funkce, jež se budou v budoucnosti dále rozšiřovat.

Nový eshop má umožnit rychlejší vyhledávání zboží, což nahradilo dříve používaný strom, v němž se dalo pohybovat těžkopádně. Pak byly vylepšeny produktové seznamy, podpora uživatelských recenzí a komentářů a další funkce orientované na zákaznické komunity. Z předchozí verze však zde zůstává zachován oblíbený graf vývoje ceny.

Elektronický obchod vyvíjela jednak společnost oXy Online a pak samozřejmě i tým CZC.cz s podporou stovek zákazníků využívajících testovací verzi. Dále má následovat start Bonus klubu se systémem získávání věrnostních bodů, z něž budou k dispozici dárky a připravuje se i zcela nový věrnostní systém.

Zdroj: TZ CZC.cz
reklama
reklama
reklama