reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

D-Link a mobilní novinky z MWC 2013

, , aktualita
D-Link a mobilní novinky z MWC 2013
Společnost D-Link si připravila pro prezentaci na MWC 2013 řadu novinek, které popisuje ve své nejnovější tiskovce. Patří mezi ně například LTE router pro domácí prostředí nebo brány určené pro realizaci připojení VPN. Konkrétně jde o produkt...
D-Link a mobilní novinky z MWC 2013
Společnost D-Link si připravila pro prezentaci na MWC 2013 řadu novinek, které popisuje ve své nejnovější tiskovce. Patří mezi ně například LTE router pro domácí prostředí nebo brány určené pro realizaci připojení VPN.

Konkrétně jde o produkt DWR-926 LTE 11ac DECT pro využití připojení LTE včetně funkce pro hlasovou komunikaci Voice over LTE (VoLTE), s jejíž pomocí se budeme moci připojit k až čtyřem chytrým telefonům (standard DECT), pak tu je také podpora připojení Wi-Fi 802.11ac (nástupce 802.11n) a možnost využití portálu mydlink.

Dále tu máme přenosný router D-Link 4, který bude k dispozici ve dvou provedeních. Ta se od sebe budou lišit tím, že jedno z nich bude vybavenou osvětlenou základnou a druhé zase baterií a určeno bude na cesty. D-Link 4 nám umožní vytvořit Wi-Fi hotspot nebo může fungovat jako bezdrátový zesilovač signálu.

Nakonec byla představena hybridní brána D-Link 4G-VDSL spojující technologie 4G a VDSL, routery DWR-855 Coolbox HSPA+ a DWR-955 Coolbox VPN 4G LTE/HSPA spojující technologie 4G/LTE s bezdrátovými sítěmi Wi-Fi a s odolným tělem z kovu. Podrobnosti se dozvíme asi někdy příště.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
reklama
reklama