www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link má novou polohovatelnou a cloudovou IP kameru

D-Link má novou polohovatelnou a cloudovou IP kameru
, , aktualita
Známý výrobce síťových zařízení D-Link si připravil novou polohovatelnou a cloudovou IP kameru s Wi-fi a označením DCS-5222L HD, která je určena pro využití s portálem mydlink, jehož novou verzi firma nedávno představila. Díky tomu budeme...
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce síťových zařízení D-Link si připravil novou polohovatelnou a cloudovou IP kameru s Wi-fi a označením DCS-5222L HD, která je určena pro využití s portálem mydlink, jehož novou verzi firma nedávno představila. Díky tomu budeme moci obraz snadno přenášet do různých zařízení, třeba do mobilních telefonů a tabletů (Android i iOS).

D-Link DCS-5222L nabídne HD kvalitu obrazu (1 280 × 720, H.264/MPEG-4/MJPEG), motorky nastavitelný objektiv (rozsah natočení 340°) se čtyřnásobným digitálním zoomem a přísvitem pomocí infračervených LED, které se budou hodit v noci (automatické přepínání režimu je samozřejmostí).

Pohled budeme moci ovládat i z mobilních zařízení, ale jinak je připraven celý systém nastavení včetně periodických změn úhlu pohledu. Dále tu nechybí slot pro microSD, kdyby selhalo připojení, dále lze využít software pro správu D-ViewCam (Windows, až 32 kamer najednou). DCS-5222L je nyní na českém trhu dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 6 810 Kč (bez DPH).

Zdroj: TZ D-Link
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře