reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

D-Link nabídne bezdrátovou HD kameru pro cloud

2.10.2012, Jan Vítek, aktualita
D-Link nabídne bezdrátovou HD kameru pro cloud
Od firmy D-Link se opět dočkáme nové IP kamery, tentokrát modelu DCS-2132L, která se pyšní rozlišením HD, podporou cloudového prostředí, bezdrátovou konektivitou a možností obousměrné komunikace. Oním cloudovým prostředím máme samozřejmě...
Od firmy D-Link se opět dočkáme nové IP kamery, tentokrát modelu DCS-2132L, která se pyšní rozlišením HD, podporou cloudového prostředí, bezdrátovou konektivitou a možností obousměrné komunikace. Oním cloudovým prostředím máme samozřejmě na mysli firemní platformu mydlink.

Kamera DCS-2132L je vybavena čtvrtpalcovým konektorem CMOS s rozlišením 1 Mpix, který zachytává obraz v H.264 či MJPEG přenášený dále, třeba i na zařízení s iOS nebo Android. Pro špatné světelné podmínky má kamera připraveny infračervené diody pro přísvit, které dokáží ozářit scénu na vzdálenost do pěti metrů. Pak je tu také infračervené čidlo pro detekci pohybů, které má minimalizovat počet falešných poplachů.

D-Link má také připravenou aplikaci mydlink Lite pro snadný přenos záznamu do chytrého telefonu, tabletu či do libovolného prohlížeče webových stránek. Router s podporou mydlink pak dokáže kameru automaticky rozeznat a provést příslušná nastavení. Samotná kamera k tomu nabídne rozhraní Ethernet (10/100 Mbps) a Wi-Fi 802.11n. Pokud tato rozhraní selžou, stále tu je možnost ukládat záznam na kartu MicroSD/SDHC. A samozřejmě tu je k dispozici aplikace D-ViewCam pro Windows a obsluhu až 32 kamer najednou.

DCS-2132L je u nás a na Slovensku dostupná od tohoto měsíce za doporučenou MO cenu 5525 Kč či 221 euro bez daně.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
reklama