www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link nabídne venkovní dohledové kamery DCS-7413 a 7513

D-Link nabídne venkovní dohledové kamery DCS-7413 a 7513
, , aktualita
Od D-Linku se na trh dostávají dvě nové dohledové IP kamery DCS-7413 a DCS-7513, které jsou určeny pro práci v exteriérech a poskytnou rozlišení Full HD. Pro práci ve tmě mají také infračervené LED pro přisvícení. Pouzdro nových kamer DCS-7413...
K oblíbeným
reklama
Od D-Linku se na trh dostávají dvě nové dohledové IP kamery DCS-7413 a DCS-7513, které jsou určeny pro práci v exteriérech a poskytnou rozlišení Full HD. Pro práci ve tmě mají také infračervené LED pro přisvícení.

Pouzdro nových kamer DCS-7413 a DCS-7513 je kovové, a tedy odolné a rovněž odolné proti prachu a vodě (IP66). Jejich napájení může zajistit externí adaptér nebo jako obvykle technologie PoE, čili napájení po ethernetovém kabelu. V případě přerušení spojení je pak možné záznam ukládat na lokální kartu SD nebo SDHC. Případně je možné záznam ukládat díky podpoře protokolu Samba přímo na počítač či NAS server.

Model DCS-7413 má ve výbavě 1/2,7" snímač s rozlišením 2 Mpix, zatímco DCS-7513 má lepší snímač v podobě 1/2,8" Sony Exmor WDR (Wide Dynamic Ranges - pro vysoce kontrastní prostředí). Obě mohou snímat v rozlišení Full HD do H.264/MPEG-4/MJPEG s možností souběžného streamování a ukládání statických obrázků ve formátu JPEG.

Kamera DCS-7513 pak má také ve výbavě ovládání clony P-Iris pro lepší reagování na změny v intenzitě osvětlení. Obě pak můžeme ovládat pomocí chytrých telefonů a tabletů s Androidem či iOS a aplikací D-View Cam. Stejně se jmenuje aplikace určená pro OS Windows, kde můžeme díky ní spravovat až 32 kamer najednou.

Kamera DCS-7413 je na českém trhu dostupná za doporučenou cenu 18365 Kč a DCS-7513 za 22 965 Kč (bez DPH).

Zdroj: D-Link

D-Link DCS-7413
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
D-Link DCS-7513
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů