reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

D-Link nabízí IP kameru s "rybím okem"

, , aktualita
D-Link nabízí IP kameru s "rybím okem"
Od firmy D-Link se na trh dostává nová dohledová IP kamera, která dostala označení DCS-6010L Wireless N Fisheye. Vybavena je objektivem, který dokáže pokrýt zorné pole o velikosti 180 stupňů. Pokud ji tedy namontujete na strop, umožní vám...
D-Link nabízí IP kameru s "rybím okem"
Od firmy D-Link se na trh dostává nová dohledová IP kamera, která dostala označení DCS-6010L Wireless N Fisheye. Vybavena je objektivem, který dokáže pokrýt zorné pole o velikosti 180 stupňů. Pokud ji tedy namontujete na strop, umožní vám sledovat veškeré okolí i bez natáčení.

Kamera je dále vybavena 2Mpix senzorem, a nabídne tak rozlišení obrazu 1600 x 1200. Ten navíc nemá být díky kompenzaci s korekčním režimem zkreslený. Dále tu máme mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci, rozhraní 10/100 Mbps Ethernet či Wi-Fi 802.11n a pokud to selže, pak je pro uložení dat připravena čtečka pro karty MicroSD/SDHC. Klient protokolu Samba pak umožní záznam na kompatibilní NAS.

DCS-6010L umí streamovat video ve formátech H.264 a MPEG-4 s kompresí Motion JPEG a pro zvuk jsou připraveny protokoly G.711 a G.726. Obrazová frekvence lze nastavit na maximálně 15 snímků za sekundu. Pro prohlížení dat může posloužit normální browser nebo případně software D-ViewCam pro správu až 32 kamer najednou. Připravena je také samozřejmě i aplikace mydlink a možnost využití mobilních zařízení s iOS či Androidem.

Kamera DCS-6010L Wireless N 360° Fisheye bude u nás dostupná od října za 10075 Kč bez daně (403 euro na Slovensku).

Zdroj: TZ D-Link
reklama
reklama
reklama