reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

D-Link představuje síťovou kameru s desetinásobným optickým zoomem

, , aktualita
D-Link představuje síťovou kameru s desetinásobným optickým zoomem
Rodina D-Link Securicam se tak rozrůstá o kameru DCS-6620, jejíž hlavním tahákem je právě 10x optický zoom. IP kamera je kromě něj vybavena podporou kodeků Motion JPEG a MPEG-4, Ethernetovým portem 10/100Mbps, mikrofonem a citlivým snímačem...
D-Link představuje síťovou kameru s desetinásobným optickým zoomem
Rodina D-Link Securicam se tak rozrůstá o kameru DCS-6620, jejíž hlavním tahákem je právě 10x optický zoom. IP kamera je kromě něj vybavena podporou kodeků Motion JPEG a MPEG-4, Ethernetovým portem 10/100Mbps, mikrofonem a citlivým snímačem pro slabé osvětlení (citlivost 0,05 lux).


Kamera rovněž umožňuje obousměrný přenos zvuku, což znamená, že můžete podomní prodejce s pomocí napojeného reproduktoru vyhodit i na dálku. Dalšími vlastnostmi jsou motorizované otáčení a naklánění kamery, plus samozřejmě i zoom. Motion JPEG je zde primárně určen pro ty situace, kde je třeba co největší kvalita sledování či záznamu a MPEG-4 zase pro dlouhodobé zaznamenávání či přenosy přes pomalé spojení, kde je naopak třeba co největší komprese. Softwarové vybavení zahrnuje IP dohlížecí program přímo od D-Linku, nebo i jednoduché sledování přes webové rozhraní, které umožňuje obraz rozesílat najednou až 10 uživatelům. IP program naopak dokáže ovládat a sledovat najednou až 16 kamer, a tak si vytvořit celý sledovací systém, dále plánovat nahrávání a nastavovat detekce pohybu.

Zdroj: D-Link
reklama
reklama
reklama