www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link připravil dvě IP kamery pro firmy

D-Link připravil dvě IP kamery pro firmy
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila dvě nové firemní IP kamery s označeními DCS-6112 a DCS-6113, které slibují profesionální funkce a ovládání. Kamera DCS-6112 se pyšní HD rozlišením a kamera DCS-6113 navíc i nočním přísvitem a pro jejich ovládání...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link si připravila dvě nové firemní IP kamery s označeními DCS-6112 a DCS-6113, které slibují profesionální funkce a ovládání. Kamera DCS-6112 se pyšní HD rozlišením a kamera DCS-6113 navíc i nočním přísvitem a pro jejich ovládání poslouží software D-ViewCam DCS-220, díky němuž lze sledovat obraz a ovládat až 32 kamer najednou.

Snímání obrazu zajistí 2Mpix snímače typu CMOS, přičemž výrobce slibuje, že si tyto IP kamery poradí také s velkými světelnými kontrasty, což umožní sledovat obraz i proti silnému protisvětlu. Pak tu je také funkce ePTZ pro otáčení a naklánění kamery, další funkce dokáže zaznamenat všechny manipulace s kamerou a v případě poškození, posprejování barvou nebo zakrytí vyhlásí poplach.

Nechybí ani funkce PoE, čili napájení přes ethernetový kabel (standard 802.3af). Obě kamery jsou již v prodeji za doporučené ceny 11160 Kč pro DCS-6112 a 12880 Kč pro denní/noční kameru DCS-6113.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková