www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link připravil přenosný AC router

D-Link připravil přenosný AC router
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila nový router, kterým si můžete vybavit domácnost, ale sbalit si jej i na cesty. Jedná se o model Wi-Fi AC750 Portable Router and Charger (DIR-510L) dosahující přenosové rychlosti až 750 Mbps.
K oblíbeným
reklama
Představuje se tedy D-Link Wi-Fi AC750 Portable Router and Charger (DIR-510L), který může vedle funkce routeru plnit také funkci mobilní nabíječky, čili je zřejmé, že je vybaven také vlastní baterií. S jeho pomocí můžeme ale především vytvořit přístupový bod založený na technologii Wi-fi 802.11ac s propustností až 750 Mbps. Router zde pracuje v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz, která musí kombinovat pro dosažení uvedené propustnosti.

Co se týče vestavěné baterie, pak ta má kapacitu 4000 mAh a může posloužit pro dobíjení různých zařízení se vstupem USB, která vyžadují napětí kolem 5 V. Dále nám D-Link dá k dispozici volně stažitelnou mobilní aplikaci mydlink SharePort, díky níž můžeme pracovat s daty, která jsou uložena na případném zařízení připojeném k routeru pomocí jednoho ze dvou USB portů. Podporováno je i streamování multimédií.

Hlavní vlastnosti DIR-510L
  • baterie s kapacitou 4000 mAh pro napájení routeru či dobíjení jiných zařízení
  • dva USB porty pro připojení externích (flash) disků a připojení 3G/4G/LTE modemu
  • mydlink SharePort - aplikace pro streamování a stahování dat na mobilních zařízeních
  • Easy Setup - automatická detekce typu konektivity (router s širokopásmovým připojením, mobilní router, hotspot)
  • server s podporou DLNA a UPnP

Novinka od D-Link je již dostupná také u nás, a to za cenu od cca 3000 Kč s daní.

Zdroj: techPowerUp

D-Link DIR-510L
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková