www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link uvádí dvě nové univerzální IP kamery

D-Link uvádí dvě nové univerzální IP kamery
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila dvě IP kamery pro denní a noční dohled. Jde o modely DCS-933L a DCS-5020L, jež jsou vybaveny opakovačem signálu Wi-Fi pro rozšíření dosahu naší sítě a model 5020L má také funkci PTZ pro dálkové otáčení objektivu...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link si připravila dvě IP kamery pro denní a noční dohled. Jde o modely DCS-933L a DCS-5020L, jež jsou vybaveny opakovačem signálu Wi-Fi pro rozšíření dosahu naší sítě a model 5020L má také funkci PTZ pro dálkové otáčení objektivu a zoom.

DCS-933L a DSC-5020L nabídnou rozlišení obrazu 640 x 480, přísvit pomocí čtyř či deseti infračervených LED, samozřejmostí je pak detekce pohybu (ale i zvuku) a následné akce, mezi něž patří třeba e-mailové upozornění. Zmíněný zoom je zde tedy pouze digitální, což jej při daném rozlišení nečiní příliš použitelným.

K dispozici je také software D-ViewCam 3.0 pro ovládání více kamer a využít se bude moci rovněž síťový rekordér DNR-322L. Vedle toho dokáží nové IP kamery spolupracovat s portálem mydlink a aplikacemi pro iOS či Android.

DCS-933L a DCS-5020L
 • Infračervený LED přísvit pro nahrávání v úplné tmě
 • Detekce zvuku a pohybu
 • Integrovaný opakovač pro připojení až pěti Wi-Fi klientů (bezdrátový přenos dat rychlostí až 75 Mbps)
 • 1/5” HD megapixelový CMOS sensor
 • 4 x digitální zoom
 • Bezdrátový standard 802.11n
 • Rozlišení až 640 x 480
 • H.264 and MJPEG obrazová komprese (DCS-5020L také s MPEG-4)
 • Nepřetržitý přístup ke kamerám přes iPhone, iPad, zařízení s OS Android a počítače
 • DCS-5020L vybavena PTZ funkcí pro dálkové ovládání otáčení a zoomu


Cena a dostupnost v ČR a na Slovensku
 • DCS-933L v prodeji za 3 100 Kč / 124 EUR
 • DCS-5020L v prodeji za 4 825 Kč / 193 EUR

Zdroj: TZ D-Link

D-Link DCS-933L
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

D-Link DCS-5020L
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů